Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

włączanie bluetooth bez wyswietlacza bez lcd nokia 6288

20 Maj 2008 20:49 1445 6
  • Poziom 11  
    jak właczyc bt bez lcd ??
    musze zgrac pliki na kompa ale nie moge odpalic bt bo nic nie widze prosze o pomoz pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Podłącz ją kablem pod pc_suite, kilka problemów odpadnie.
  • Poziom 23  
    A jak nie masz kabla, to szukasz np na youtube filmu z prezentacją tej nokii gdzie jest zaprezentowany układ menu i po "ciemku" włączasz bluetooth.
  • Poziom 19  
    Dokładnie jak kolega apap napisał, jak podłączysz kabel to naciśnij w ciemno przycisk ok, bo pierwsze na liście jest połączenie pc suite.
  • Poziom 11  
    to nowego panowie mi nic nie powiedzieli na you tube szukałem filmików ale nie znalazłem nic konkretnego.

kabla nie posiadam a kupywac to zbytnio mi sie nie opłaca.
  • Poziom 23  
    Ok przewertowałem filmy na youtube i instrukcje obsługi to powinieneś tak zrobić. Mam nadzieje że menu masz w stylu tabelki a nie listy, więc wchodzisz do menu, raz w lewo i środkowy, jesteś w ustawieniach, teraz 7 razy naciśnij w dół i środkowy, jesteś w podmenu Łączność i teraz nie wiem, bo jest tam bluetooth, podczerwień itp, ale bluetooth powinien być na pierwszej pozycji więc znów środkowy naciskasz i jeszcze raz, i jeszcze raz by włączyć bluetooth, Następna sprawa to czy masz włączony by wykrywano komórkę. Ale jak komputer wykryje komórkę to jest OK.
  • Poziom 11  
    no niestety ale nie wykrywa mi tel, bede musiał kupic czytnik

albo kupie w niedługim czasie lcd
    dzieki i pozdrawiam