Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford 6000 cd rds eon działające (gra) odczytanie kodu

Grzesiek_Q 21 Maj 2008 22:40 4933 3
  • #1 21 Maj 2008 22:40
    Grzesiek_Q
    Poziom 10  

Witam mam w aucie grajace radio ford 6000 ale niemam do niego kodu na radiu niema go zapisanego kiedys widziałem na stronie klub ford lub podobnej sposob na odczytanie kodu poprostu wyswietli sie na wyswietlaczu kod czy ktos moze zna ten myk bo jakos nie moge znaleśc teraz opsiu tej czynnosci jak potrzeba to niema.
    Pozdrawiam.

0 3
  • #2 21 Maj 2008 22:53
    kamyczek
    Poziom 34  

Obawiam sie że miałeś przewidzenia bo takiej opcji nie ma. Jaki jest sens wywołania kodu w grającym radio. Przychodzi złodziej włącza radio przyciska 2 klawisze i ma kod pisze na radio wyjmuje i po kłopocie. Właściciel radia dostanie kod w serwisie forda. Radio może mieć możliwość odczytu nr seryjnego lub vin-u auta w którym było zamontowane to ma sens (przychodzi celnik wciska dwa klawisze odczytuje serial lub vin sprawdza odbiornik i nie interesują go starte, zeszlifowane nr na boku radia ;)

0
  • #3 21 Maj 2008 22:57
    Grzesiek_Q
    Poziom 10  

Wiesz ręki sobie uciąć niedam, ale jestem na 50% pewny ze było coś takiego w poradach na którejś z klubowych stron forda. Oczywiscie masz racje co do wyswietlania tego kodu.

0
  • #4 22 Maj 2008 12:49
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Nie ma takiej opcji natomiast to radio ma możliwość wpisania przez użytkownika swojego tekstu /o ile pamiętam do 16 znaków/

Z praktyki powiem Ci że ten kto włączył tą funkcję , to wpisuje tam numer rejestracyjny ale jak kto chce to oczywiście może tam wpisać cokolwiek także kod i ;) pewnie ktoś tak miał zrobione i dlatego o tym napisał na tym forum :idea:

0
  Szukaj w 5mln produktów