Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Licznik Bosch AUDI A4 2003r z kol. komp. problem ze wsadem

Pati 22 May 2008 13:12 1593 0
  • #1 22 May 2008 13:12
    Pati
    Level 27  

Witam!!!

Mam taki problem potrzebuje zmienić licznik w audi a4 2003r, mam drugą sztukę, oba niby identyczne Bosch na 24c08, wsady też tego samego typu czyli wszystkie numery itp w tym samym miejscu, na jednym z liczników działa prędkościomierz a na drugim nie, znowu na tym co działa prędkościomierzn ie włancza sie klima, więc stwierdziłem że wrzuce wsad z tego z niedziałającym prędkościomierzem do tego z działającym i będzie ok tymczasem na przebiegu pokazał sie error, no i a utko jednak nie pali mimo tego że pamięć jest z oryginalnego. Zazwyczaj tego typu operacje robiłem w VW i nie ma z tymi sprawami problemu, jak np zakładałem liczniki z komputerem itp. W vw wygląda to tak, że licznik licznikiem a to pamięć identyfikuje licznik dla samochodu czy tu jest inaczej?? Proszę o jakieś info czy te liczniki mogą sie różnić? czy ew. jest potrzebana jakaś dodatkowa adaptacja. Z góry dzięki za info.

A jednak nie ;| Przyjżałem sie temu wsadowi na komparatorze plików i teraz widze, że numery są co prawda jawne ale są w innych liniach w jednym w lini 00 a w drugim w lini 50 ;|. Czym te liczniki sie różnią? Czy ktoś mi pomoże w tych pinach itp. Dodam że jak nie działa ten prędkościomierz to nie pokazuje też prędkości na innych sterownikach. Nie wiem czy dlatego że przewód od sygnału jest zwierany czy dlatego że jest on nie wysyłany na can'a. Z góry dzięki!!!

0 0