Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o sugestie na temat lodówek z no frostem.

darkN 22 Maj 2008 14:10 3528 5
  • #1 22 Maj 2008 14:10
    darkN
    Poziom 1  

Witam wszystkich speców od lodówek!
    Pogrzebałem trochę na forum ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na nurtujący mnie problem.
    Nie długą zaczynam urządzanie mojego mieszkania wiec pojawił sie problem z wyborem sprzętu AGD. O ile z pralką i zmywarką jakoś poszło o tyle przy wyborze lodówki utknąlem w martwym punkcie.

Poszukuje lodówki z no frostem, najlepiej z komora zerowa lub czymś na jej podobieństwo. System antybakteryjny tez mile widziany.
    No i co by ładnie wyglądalo - sterowanie elektroniczne z ładnym LCD na drzwizckach.

Preferencji markowych nie mam, chociaz podoba mi sie ostatni model Whirpoola ARC 7558 IX - ale Whirpool nie ma zbyt wielu pozytywnych opini na tym forum. Ładne są też LGiki. Bosch, Siemens rowniez, Liebherer troche przekracza budzet.

Bardzo licze na wasze sugestie i pomoc.

Pozdrawiam
    Darek

0 5
  • #2 22 Maj 2008 14:23
    yrmark
    Poziom 20  

Witam - jak już mam coś zaproponować to coś dobrego,coś co będzie służyć długie lata wybierz z Liebherr-a
    pozdrawiam

0
  • #3 22 Maj 2008 14:24
    wozarz
    Poziom 9  

Witam!
    Z tych marek ktore wymieniles w gre wchodza jedynie Bosh i Siemens, o reszcie zapomnij (a szczegolnie o marce Whirpool).
    Pozdrawiam!

0
  • #4 22 Maj 2008 19:31
    maxagd
    Poziom 12  

A ja postawił bym na LG,DAEWOO albo SAMSUNG ja sobie kiedyś kupie jakiś z tych modeli a tak na marginesie to bardzo fajnie się je naprawia.Tylko aby twoja lodówka była w pełni typu frost free a nie tylko w połowie.

0
  • #5 22 Maj 2008 20:10
    samsu100
    Poziom 22  

Proponuję obejrzeć Samsunga RL44QEUS pełny NoFrost, z szufladą o regulowanej temperaturze, bardzo ładny wyświetlacz na drzwiach, wewnątrz wykonanie Silver Nano czyli z antybakteryjnymi jonami srebra
    super uchwyty drzwiowe, półka na butelki itd...

http://www.samsung.com/pl/products/refrigerator/refrigeratorcombi/rl44qeus.asp

Jedyna wada to nieco głośniejsza praca ze względu na pełny NoFrost i pracę nawiewów.
    AK

0
  • #6 22 Maj 2008 20:39
    schnauzerman
    Specjalista AGD

jeśli podoba ci się Bosch lub Siemens to kupuj

0