Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Altea 2007r jak uruchmić w nim DVD

elektryk13a 22 Maj 2008 21:36 4350 2
  • #1 22 Maj 2008 21:36
    elektryk13a
    Poziom 19  

Witam . Autko ma z tyłu w podsufitce mały monitorek. Można go załaczyć . Ustawić kontrast itd. Nie wiem jak uruchomić film z płyty. Z przodu w konsoli można odtwarzać mp3. Jak włoże film świeci error. Z przodu są takie przyciski. FM, AM. CD/AUX, Audio, PROG.I naklejka mp3.

1 2
  • #2 23 Maj 2008 10:17
    coderadio
    Spec od car audio

Czyli ze monitor pozostal z innego radia, jezeli masz radio tylko z informacjami o MP3 a brak jest info o DVD to znaczy ze radio to nie obsluguje formatu DVD. jezeli chcesz wykorzystac monitor pod sufitem to musisz wymienic sobie radio na wersje z obsluga DVD.

0
  • #3 31 Paź 2014 03:45
    melonowy
    Poziom 7  

Cześć.
    Niestety kolego nie wyświetlisz na monitorze obrazków z radia DVD zainstalowanego w samochodzie.
    Czy to jest radio podstawowe, czy też stacja multimedialna z navi Seat Media System z ekranem LCD nie ma połączenia z ekranem LCD w podsufitce.
    Pod ekran w podsufitce możesz podłączyć tylko zewnętrzne żródło sygnału audio/video po kablach cinch. Gniazda do podłączenia znajdują się w tylnej części środkowej konsoli centralnej - na dole przy nogach pasażerów z tyłu.
    Może to być na przykład przenośne DVD.
    Ja mam w mojej Ali XL właśnie navi z ekranem dotykowym (fabrycznie) i monitor LCD w podsufitce (też fabrycznie). Brak jest połączenia między nimi. to znaczy, że film DVD mogę oglądać na ekranie jednostki centralnej, ale nie na monitorze.
    Natomiast przy podłączeiu zewnetrznego żródła pod monitor LCD (te złącza cinch)obraz jest wyświetlany na nim a dżwięk kierowany jest do jednostki centralnej (navi) i po wciśnięciu AUX słyszalny jest w głośnikach samochodu.
    Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów