Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuba czy skrzynia - co wybrać?

sajo 23 Maj 2008 00:19 1020 4
  • #1 23 Maj 2008 00:19
    sajo
    Poziom 10  

Witam mam poważny problem nie wiem co wybrać tubę czy skrzynie. Słucham głównie rapu i czasami dance ale problem polega na tym że w moim bagażniku w Audi 100 cygaro jest oparcie siedzenia zabudowane płytą metalową grubości 2mm mogę oczywiście zrobić w niej otwór lecz nie wiem czy to coś pomoże. Zastanawiałem się również nad kupnem samego głośnika i przykręceniem go do tylnej grodzi.I za skrzynie robił by sama bagażnik. A jeszcze jedno mam wzmacniacz Blaupunkt GTA 480 i GTA 280 i chce do tego dołożyć kondensator 1f.Proszę pomóżcie mi na coś się zdecydować koszt do 400 zł.

0 4
  • #2 23 Maj 2008 00:42
    turbolax
    Poziom 16  

Na pewno skrzynia, o tubie nawet nie myśl

0
  • #3 23 Maj 2008 09:10
    BlueSystem
    Poziom 28  

Tylko i wylacznie skrzynia, i nie kupuj kondensatora do takiego zestawu, bo nie bedzie potrzebny, lepiej doloz go glosnika, policz mu odpowiednia obudowe itp... Pamietaj tylko o dobrych kablach. a co do grodzi w bagazniku, to wyciecie otworu napewno sporo by dalo.

0
  • #4 23 Maj 2008 12:25
    sajo
    Poziom 10  

Słyszałem że są ponoć głośniki przeznaczone typowo do grodzi i wykorzystują powierzchnie bagażnika jako skrzynie.Ale obawiam się że mój zestaw hertz będzie wydmuchiwany przez subower.

0
  • #5 25 Maj 2008 00:43
    sajo
    Poziom 10  

Panowie proszę o pomoc w doborze skrzyni.Chodzi mi głównie o to jaki głośnik ma posiadać czy 12' czy 15' i jakiej firmy. Zamknięty czy BR bo to wkońcu sedan z grodzią stalową .Czy ma to być głośnik JL Audio czy jakiś inny.Mam wzmacniacz Blaupunkt GTA 480 a do nie do chce dokupić jeszcze jeden tylko dla skrzyni myślałem o GTA 280.

0