Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RadioNavigationSystemMFD+CDChangerControl problem....

Dennisek4 23 Maj 2008 09:41 776 5
  • #1 23 Maj 2008 09:41
    Dennisek4
    Poziom 2  

Witam.. Od niedawna mam Passata 2001r ktory posiada RadioNavigationSystemMFD+CDChangerControl mam kilka pytan:
    1.czy takie radio czyta nagrywane plyty mp3?
    2.gdzie mozna kupic mape Polski? bo domyslam sie ze nagrac raczej sie nie da....

z gory dzieki!

0 5
  • #2 23 Maj 2008 10:06
    coderadio
    Spec od car audio

MFD czyta tylko i wylacznie plyty nawigacyjne, plyt CD nie czyta !!!
    jezeli chcesz odsluchiwac plyty CD to musisz miec zmieniacz do tego radia. Mapy mozesz sobie kupic np: na Allegro lub jak umiesz to skopiowac z innej.

0
  • #3 23 Maj 2008 10:42
    Dennisek4
    Poziom 2  

a o co chodzi z tym zmieniaczem? co to jest? inne radio? ja myslalem ze to CDChanger to zmieniacz... i czytalem na forum ze czyta plyty wlozone odwrotnie(do gory nogami,etykita w dol)...

0
  • #4 23 Maj 2008 11:14
    coderadio
    Spec od car audio

CD changer to wlasnie zmieniacz Cd, ktory jest montowany osobno w bagazniku lub pod ziedzeniem( ewentualnie w skrytce przed pasazerem) to ze wkladasz plyty etyjieta do gory to prawda ale wkladasz tak plyty tylko i wylacznie do ZMIENIACZA !!! . MFD CZYTA TYLKO PLYTY NAWIGACYJNE !!! i zadne inne wlazone ta czy tamta strona.

Dodano po 1 [minuty]:

a napis na radiu CD CHANGER CONTROL oznacza tylko ze masz mozliwosc sterowania z klawiatury radia zmieniaczem CD.

0
  • #5 23 Maj 2008 11:25
    Dennisek4
    Poziom 2  

wielkie dzieki ze mi wyjasniles wszystko... 3maj sie!

0
  • #6 23 Maj 2008 13:37
    coderadio
    Spec od car audio

Ciesze sie ze ci pomoglem.
    Niestety niektorym inteligentom ktorzy maja tylko slownik przed soba a zero wiedzy w pustej mozgownicy przeszkadza moja pisownia i zglaszaja sie po 3 punkty do moderatora. Jak brakuje ci punktow niemoto to powiedz dam ci swoje.
    Pozdrawiam wszystkich ktorzy pisza po polsku ale nie na temat :)

Moderowany przez Mirek Z.:

Nie uważa Kolega, że ten post był zbędny? Narusza p.10.4 i p.10.8 regulaminu. Poprzedni post - b. niestaranna pisownia - narusza p.15 i p.8.2 regulaminu.
    Udzielam ostrzeżenia.

0
  Szukaj w 5mln produktów