Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

projektor laserowy z radiobudzika?

MEGA88 23 Maj 2008 14:37 1840 2
  • #1 23 Maj 2008 14:37
    MEGA88
    Poziom 9  

witam, to mój pierwszy post, co jednak nie oznacza ze nic nie wiem na temat elektroniki. Dotej pory nie mialem okazji pisac na forum a teraz nadazyla sie taka sytuacja. Do rzeczy:

Czy ktoś z was kiedys korzystał z takiego projektora który montują w radiobudzikach? Jak one sie wogule nazywaja? czy da sie go w jakis sposob oprogramowac?

0 2
  • #2 24 Maj 2008 08:23
    PawełS1717
    Poziom 17  

Witam

Rozbierałem taki zegarek (taki co wyświetla na ścianie godzinę na czerwono) i tam jest zwykła dioda LED więc nie żaden laser, a poza tym światło LED przechodzi przez taki mały wyświetlacz jak w zegarku na rękę więc nic poza godziną nie da się wyświetlić (może istnieją bardziej zaawansowane wyświetlacze czego nie wykluczam).
    Podsumowując lepiej zrób sobie POPELSCAN więcej o nim dowiesz się www.popelscan.pl

Pozdrawiam

0
  • #3 26 Maj 2008 00:41
    MEGA88
    Poziom 9  

szkoda, co do tego popelscana to już kiedyś myślalem nad czymś takim. Jego wykonanie pochłania napewno mnóstwo czasu, teraz postawilem sobie za cel solidna nauke programowania uP wiec nie dam rady wykonac czegos takiego ale w przyszlosci napewno do tego wroce. thx

0
  Szukaj w 5mln produktów