Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson 8900 HD- mało wyszukanych programów

24 Maj 2008 21:23 5524 10
  • Poziom 9  
    Witam.

Co może by nie tak i co trzeba zrobic jeśli po przeszukaniu HOTBIRDA i ASTRY znajduje tylko 33 programy - wszystkie "arabskie" ?

Mirek.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    prawdopodobnie masz złe ustawienia w menu instalacja antena typ LNB zrób 9750 - 10600 pozdr.
  • Poziom 34  
    Antena dobrze ustawiona ?
    Konwerter odpowiedni cyfrowy* ?
    Konwerter sprawny ?

*Nie ma podziału cyfrowy/analogowy to tylko takie uproszczenie.
  • Poziom 27  
    [quote="Doominus"]
    Konwerter odpowiedni cyfrowy* ?
    niema takiego czegoś jak konwerter cyfrowy wszystkie są takie same tylko te starsze zostały tak nazwane ze są analogowe i współpracują z analogowymi dekoderami a cyfrowe z cyfrowymi odbiornikami. Po prostu te starsze rzadko współpracują dobrze z nowymi dekoderami tak jak konwertery sharp z dekoderami thomson TS4. Napisz ile wyszukuje ci programów może ten dekoder ma odpowiednią ilość kanałów do zaprogramowania chyba 3500 + radiowe spróbuj wgrać listę.

Dodano po 1 [minuty]:

Sorki dominus żel przeczytałem twój post myślałem ze ty napisałeś czy odpowiedni konwerter cyfrowy sorki.
  • Poziom 43  
    jokar napisał:
    Witam.

Co może by nie tak i co trzeba zrobic jeśli po przeszukaniu HOTBIRDA i ASTRY znajduje tylko 33 programy - wszystkie "arabskie" ?

Mirek.

Lub źle ustawiony talerz. Między Satelitami na 10° a 16° jest też 6° tak jak między Astrą i Hotbirdem.- 19° i 13°.
    Tam właśnie chyba same arabskie.
    Konwerter monoblock?
  • Poziom 9  
    Witam.
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
    1. Ustawienia mam takie jak kolega napisal.
    2. Antene ustawialem miernikiem sygnału więc powinna być dobrze ustawiona
    3. Z tego co wyczytalem na forum to niestety ja mam jeden z nielicznych fergusonów z uszkodzonym czytnikiem kart ( cyfra+)- komunikat podany na forum u mnie też się wyświetla, ale czy to może mieć wplyw na wyszukanie tylko 33 kanałów ? Troche to dziwne bo raz wyszukal mi ponad 500 kanalów a przy ponownym wyszukaniu już tylko 33 i więcej nie chce.

Pozdrawiam.
    MIrek.
  • Poziom 43  
    jokar napisał:

1. Ustawienia mam takie jak kolega napisal.
    2. Antene ustawialem miernikiem sygnału więc powinna być dobrze ustawiona

Ad. 1 Jaki kolega bo nie wiem .
    Ad.2 Na pewno ustawione Astra-Hotbird? To ,że miernikiem , nie znaczy na właściwego satelitę.
  • Poziom 9  
    ustawienia:typ LNB zrób 9750 - 10600

a to że może nie na tego saletite to też prawdopodoble - jestem laikiem w tych sprawach.
    a konwerter - MONOBLOCK HDTV DBV-S2 compliant
  • Poziom 14  
    Najlepiej byłoby wgrać jakąś porządną listę kanałów i na niej ustawiać talerz
  • Poziom 43  
    Wystarczy sprawdzić jakiś tarnsponder czy właściwy satelita. Po co cały Browar jak potrzebne jedno piwo.