Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TRANSIT 2,0TDCI 125kM po wymianie pompy nie ma mocy

25 Maj 2008 09:16 2766 8
  • Poziom 2  
    Witam. Mam pytanie: Po wymianie pompy paliwa i wtryskiwaczach mój Transit nie idzie juz tak jak przed wymianą. Postawiłem auto do Diesel serwis w Pile i stwierdzili uszkodzenie pompy i wtryskiwaczy, wymienili komplet na nowy za 5300zł:cry: i furka nie idzie tak jak przed! powiedzieli że parametry na komputerze są zgodne i nic nie idzie juz zrobić. Auto zachowuję sie jak by miało 50 kM mniej,muszę go bujać na każdym biegu i rozpedza się tylko do 150km/h a wcześniej szedł 185! MOŻE KTOŚ WIE CO JEST NIE TAK???
  • Poziom 30  
    Ja na twoim miejscu oddał auto z powrotem,niech robią.Za dużo pieniędzy skasowali żeby im odpuścić.
  • Poziom 2  
    Tak oddać im znowu na testy! To najgorsza firma z jaką miałem doczynienie. Postawiłem im auto z pełnym bakiem paliwa, spuścili połowę i powiedzieli że było zanieczyszczone opiłkami z pompy i skasowali stówe za nowe paliwo. Po odbiorze auta i stwierdzeniu braku mocy, kazali postawić auto na testy. Testy trwały dwa tygodnie i zrobili ponad 250km na testach, opróżniając kolejny zbiornik paliwa i stwierdzając że wszystko jest ok. Oprucz tego, nastąpił wyciek oleju z czujnika ciśnienia oleju, to niedość że nie wymienili go, to zakleili taśmą izolacyjną by nie kapał olej!
    To banda partaczy!!! PRZESTRZEGAM KOGOKOLWIEK PRZED NIMI.
    http://www.commonrail.pl/
  • Poziom 33  
    Jakie doładowanie widzi MAP?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Po pierwsze czemu oddałeś go na wymianę pompy i wtrysków?
    Po drugie powinni spuścić całe paliwo a nie połowę, skoro miało opiłki, wymienić filtry.
    Trzecia sprawa to ustawienie.
    Pojechałbym do innego ale dobrego serwisu, sam nie dasz rady,a jeśli ponownie pada pompa albo wtryski bo zostały opiłki? Wtedy dobry serwis plus rzeczoznawca i masz szansę uratowania kasy!
  • Poziom 2  
    Po diagnozie komputerowej wyskakiwał błąd ciśnienia pompy, poza tym w trakcie jazdy po wciśnięciu pedału gazu włączała się lampka grzania świec żarowych (czasami gasł silnik) lub w trakcie mrygania lampki nie miał kopa.
  • Poziom 33  
    Mógł być czujnik ciśnienia na listwie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To ciekawe skąd opiłki, jeśli były wogóle...
  • Poziom 32  
    No widzisz przecież w tej reklamie tego pseudo serwisu jest napisane wyrażnie że o " Dieslach wiemy prawie wszystko " czyli sam widzisz tego akurat nie wiedzą . A tak na poważnie to faktycznie przykra sprawa z Twoim Fordem ale postąpiłbym na Twoim miejscu według wskazówek Paweł Wawa czyli dobry serwis i opinia rzeczoznawcy nie możesz tego tak pozostawić . To w końcu fura pieniędzy