Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co wybrac JBL czy MAGNAT?

Tokara 25 May 2008 14:29 4845 14
    Tokara
    Level 10  
    Witam,
    mam okolo 800zl na glosnik bassowy, jesli moglbym prosic o pomoc w wyborze miedzy JBL: http://www.allegro.pl/item8524397_jbl_power_1222_nowe_subwoofery_gratis_wysylka.html
    a magnat:
    http://www.allegro.pl/item9148806_magnat_ad_138_bp_nowa_mega_dawka_basu_600w_rms.html
    to nie znaczy ze tylko te dwa glosniki wchodza w gre prosze o propozycje glosnikow w tym zakresie cenowym.Z gory dziekuje za pomoc

Samochod mondeo r2001 hatchback

Moderated By _PREDATOR_10:06 26.05.2008:

Tu nie jest Allegro bis!
    :arrow: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3733177#3733177 (36)
    Przeniosłem z CarAudio Ogólne.
    Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Znaki_diakrytyczne
    Następne będzie ostrzeżenie!

MarioM1982
    Level 12  
    Za chwile za linki z allegro ci się oberwie:)....
    A wracając do tematu, za 800zł można kupic znacznie lepszy sprzęt. Napisz jakiej muzyki słuchasz, bagażnik masz spory, więc za tę cenę można naprawde fajnie to nagłośnic.
    No i czym chcesz to zasilic, czy może masz już jakiś wzmacniacz??
    Tokara
    Level 10  
    No z muzyka jest ciezko bo ostatnio slucham niemal ze kazdej. Wzmacniacz mam ale bardzo slaby (jbl tryby pracy (kanały) 2/1, moc szczytowa 400 W, moc RMS przy połączeniu zmostkowanym 220 W, moc RMS, 2 Ohm 2 x 110 W, moc RMS, 4 Ohm 2 x 75 W, THD 0,10%, stosunek sygnał/szum >92 dB, pasmo przenoszenia 10Hz-40kHz)głosnik ktory wybiore bedzie z nim tylko chwile dopoki troche kasy mi nie wpadnie
    tmq
    Level 12  
    Jaki chcesz głośnik do robienia zadymy, czy słuchania muzyki ?

edit: ...może być urzywany?
    Tokara
    Level 10  
    zalezy mi na tym zeby byl nowy. no chcialbym zeby potrafil porzadnie uderzyc i zatrzasnac fotelami :)
    williams
    Level 30  
    trochę masz wzmacniacz za słaby do tych "potworów". Ale przyszłościowo bym pomyślał nad PB ES 12DS D2- zjada je na śniadanie!
    Tokara
    Level 10  
    Wiem ale to kwestia czasu
    BlueSystem
    Level 28  
    Moze Rockford fosgate P2D212 ? Mozesz szukac PowerBass'a cos, DLS itp a nie JBL'e i Magnaty ;P
  • Helpful post
    BlueSystem
    Level 28  
    Zalezy co wedlug Ciebie znaczy lepiej, nie dawaj linkow do allegro. A pozatym co tak na allegro szukasz ? lepiej w sklepach internetowych wedlug mnie kupic, zobacz na essa.com.pl
    MarioM1982
    Level 12  
    Ja osobiście mogę ci polecic któryś ze stajni MTX.
    Sam obecnie jestem posiadaczem dwóch 6104 i jestem bardzo zadowolony. Poszukaj głównie używek, co prawda są nówki w skrzynkach closed ( podajże 5500) za ok 700zł, lecz nie pchałbym się w to i szukał używek. Bardzo gorąco polecanym mi głośnikiem jak budowałem sprzęt był RE Audio SR 10D2 ( lub D4, różnią się oporem cewek). Kosztuję 600zł, więc zostało by Ci z 200zł na porządną skrzynke.
    PS Na forum jest gostek który ściąga Intertechniki. Oferował mi MDS 12" za 520zł. Myslę że warto.
    audiomaniak07
    Level 13  
    Do 800pln.... jesli chcesz wybierac miedzy magnatem a JBL to bez najmniejszych wątpliwosci JBL ale jednak za taką kase osobiscie wolałbym kupic np. Rockford Fosgate P2D412 =) Pozdrawiam
    xTrEmE_baSS
    Level 23  
    ehh :/
    kup sobie alpharda yakuzę lub bsw 18 II ;]
    oczywiście do wywalania szyb :D
    Kirlok_86
    Level 12  
    Jesli oczekujesz niskiego mocnego basu przy zachowniu przyzwoitej jakości dzwięku mysle, że zainteresuje Cie Skrzynia basowa EarthQuake dbx 12r (numer :xxxxxxx) - moja aukcja allegro
    PS: przepraszam za reklame :)

Sprzedasz swój wzmak zostanie ci troche kasy bo ja nie chce za nią 800zl :P i kupisz jakis mocniejszy okolo 600rms bo tyle, a nawet i wiecej potrzeba na tego potwora.

Moderated By Sylwek:

przepraszam za reklamę ... czyli wiem , że robię źle a mimo to robię , proponuję poczytac regulamin i przemyśleć funkcję PW (prywatna wiadomość) . Następne będzie ostrzeżenie .