Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy soft i inne w SE W810i

25 Maj 2008 17:27 17781 16
  • Poziom 10  
    Witam! Posadam SE W810i po upadku. Niechce sie on wlaczyc tzn. wlanczal sie ale ciezko a teraz przestal. Posiada on niemieckie menu i simlock na niemiecka siec. Ile moze kosztowac wgranie polskiego softa i sciagniecie simlocka? I co to moze byc z wlacznikiem. Luty wygladaja niby ok. Prosze o pomoc. Pozdrawiam!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To nie musi byc cos z wlacznikiem tylko cos z plyta glowna.
    Polaka i simloka w serwisie powinni ci zronbic za jakies 50zl
  • Poziom 10  
    a jak myslisz co moze byc z plyta?
    Jezeli telefon jest po upadku, to moze byc jakies mikropekniecie na plycie ktorego mozesz nie znalesc.
    Tak samo tez moze ktoras kula pod procem sie oderwala od pada lub cos podobnego, tylko problem z grzaniem taki ze procki w se klejone
  • Poziom 10  
    ale telefon normalnie laduje(wlancza sie jak podepne pod ladowarke) jak sie wlanczal to dzialal walkman. Czy jakby z prockiem bylo cos nie tak to dal bym rade zrobic te rzecz?
  • Poziom 13  
    Simlocka i polskie menu mozesz sobie zrobic samemu za darmo... Wystarczy troche programow i troche cierpliwosci...

Wgrasz sobie patcha który zdejmuje simlocka...

Wszystko masz na stronie:
    www.centrumse.pl
  • Poziom 10  
    a nie uwale tym fona?
  • Poziom 13  
    Jak już coś jest z nim nie tak to oddaj go do serwisu, bo wgrywanie softu w domciu skończy się trupkiem i tylko naprawa GDFS pomoże.
    Odezwij się na priv. to podam ci kto w LBN porządnie serwisuje.

Pozdr
    buco napisał:
    Simlocka i polskie menu mozesz sobie zrobic samemu za darmo...

Jezeli bedzie miec cida 50 to moze zapomniec ze za darmo zrobi.
    Jezeli chcesz sprobowac sam wgrac polaka i sciagnac simloka, to na tej stronce masz wszystkie softy i programy do tego.
    http://www.4shared.com/account/home.jsp
  • Poziom 10  
    Ok dzieki. A jak sprawdzic cida jaki jest w moim fonie? Bo ja sie nieznam na tym zbytnio. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 51 [minuty]:

Juz znalazlem jak sprawdzic Cid w swoim fonie. Musze go wlaczyc i uzyc odpowiedniej kombinacji klawiszy ale jak pisalem wczesniej mam problem z wlacznikiem. Czy jest jakis inny sposob aby sprawdzic cid?
  • Poziom 10  
    Wiatm! Nadal niewiem jak sprawdzic cida. Probowalem juz na rozne sposoby wgrac nowego softa. Ale komputer niewykrywa mi telefonu. Kabel kupilem na allegro gdy podlacze przez niego fona niepokazuje mi sie okienko z nowym urzadzeniem. Czyli nie mam sterownikow i dlatego mam problemy z nowym softem albo to wina cida 50. Poradzicie cos? Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Jaki kabel kupiles?
    Pewnie jakis tani chnski zamiennik. z tego co sie orientuje oprogramowanie trzeba wgrac oryginalnym DCU-60
  • Poziom 10  
    W aukcji bylo ze to jest oryginalny DCU-60 i mysle ze to nie wina kabla bo probowalem wgrac softa w k510i i poszlo. Wiec to raczej nie kabel.

Dodano po 2 [minuty]:

Dodam jeszcze ze probowalem wgrywac programem SEUS i XS++
  • Poziom 19  
    XS++ kliknij identyfikacje i podlacz wylaczony telefon z wcisnietym przyciskiem "c" wtedy ci zczyta sluchawke i bedziesz mial napisane jaki CID
  • Poziom 10  
    Posaiadam XS++ v3.0 beta i chyba nie mam takiej opcji. W jakiej wersji jest ta opcja?

Dodano po 11 [minuty]:

Chyba chodzilo o program Setool?

Dodano po 12 [minuty]:

W Setool tez mi go niewykrywa. Czekalem tyle az mnie palec rozbolal od trzymania "c" :) i nic w miedzyczasie fon sie wlaczyl i nic wiecej :( Musze wgrac sterowniki flash do kompa ale niewiem jak to zrobic. Probowalem wszystkich sposobow i bez rezultatu, Czy moze to byc wina fona? Bo zauwazylem tak jakby padal. Najpierw problemy z wlacznikiem az siadl calkiem teraz czasami jak go podlacze pod kabel to niewlancza sie fonik. Niechce pochopnie isc do serwisu. Pozdrawiam
  • Poziom 19  
    w XS++ dokladnie masz przycisk "connect"
    jak go klikniesz kaze ci podlaczyc telefon z wcisnietym "c"
    jezeli zacznie ci szukac sterownikow to masz je katalogu setoola drivers/usbflash_driver

jezeli to ci nie pomorze to zanies tel do serwisu
  • Poziom 10  
    ok czyli czeka go serwis. dzieki za pomoc