Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sagem my401x problem z wyświetlaczem prosze o pomoc

26 Maj 2008 11:16 3578 4
  • Poziom 10  
    mam problem z sagem my401x problem polega na ty ze po załonczeniu telefony wyswietlacz lcd jest podświetlony ale nie pojawia sie żadna ikona czy to wina wyswietlacza czy jest jakis inny powód

Popraw temat.FranekDolas
  • Poziom 22  
    Napisz cos wiecej, czy jest podswietlony i swieci na bialo. Czy po wcisnieciu menu wszytsko wraca, czy jak wybierzesz jakis numer to sie pojawiaja cyfry czy nie i sprobuj zadzwonic czy to sie uda czy nie?
  • Poziom 10  
    nie jest poprostu podświetlony lcd i swieci na niebiesko i nic nie idzie zrobić

Dodano po 10 [minuty]:

telefon po 5 minutach gdy nic sie na nim nie robi sam sie wyłancza

Dodano po 1 [godziny] 1 [minuty]:

czy moge dostac wiecej informacji jak usunac ten problem prosze

Dodano po 19 [sekundy]:

czy moge dostac wiecej informacji jak usunac ten problem prosze

Dodano po 21 [minuty]:

prosze o pomoooooocccccc:cry:

Dodano po 26 [sekundy]:

prosze o pomoooooocccccc:cry:
  • Poziom 22  
    A moze telefon zawilgotnial, zostal zalany, przegrzany, upadl?
    Ciezko powiedziec nie majac telefonu nie rozbierajac go. Jezeli nic z nim nie robiles drastycznego mozliwe ze to usterka programowa. Jezeli jest na gwarancji mozesz go zaniesc do serwisu.

Ps na przyszlosc pisz wszystko w jedej linijce, bo moseratorzy Cie zabanuja.
  • Poziom 10  
    był jeden powód dzieki czemu telefon tak własnie chodzi to sie stało od momentu kiedy podłonczyłem pod niego uszkodzonom ładowarke sam nie wiedziałem ze jest uszkodzona dopiero po fakcie jak podłonczyłem jom do telefonu . no i teraz telefon chodzi tak a nie innaczej czyli załonczyc załoncze go ale klawiatura jest tylko podswietlona no i ekranik tez ale nic na nim nie ma tylko taki granatowy kolor nic wiecej

Dodano po 2 [minuty]:

po drugie i tak bede musiał teraz zamówic drugi taki telefon na allegro uszkodzony ale z dobrym wyswietlaczem i podmienie czesci

Dodano po 1 [minuty]:

taki telefon idzie dostac za grosze a i nawet na tym skorzystam bo bede
    miec czesci zamienne

Popraw błędy.FranekDolas