Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Jaki wzmacniacz pod g這郾iki 5.1 ?

26 Maj 2008 16:16 2236 15
  • Poziom 15  
    Poszukuje wzmacniacza pod g這郾iki 5.1, satelity maj po 30 Wat, 6 Ohm a SubWoofer 50Wat, 3 Ohm. Mo瞠 by u篡wany albo nowy. Jakie propozycje ? :]
  • Poziom 16  
    Zale篡 za jak cene :)
  • Poziom 15  
    No zeby nie szale max 300 z ale te by豚ym happy gdyby to by這 co do 200 z albo i taniej :] byle co pod豉czy pod te g這郾iki i 瞠by jako to gra這 :D
  • Poziom 15  
    No w sumie by mnie to zadowoli這 wi璚 pomysle o tym amplitunerze :)
    A tak sie zapytam ile bym musia wyda na porz康niejszy wzmacniacz pod te g這郾iki i jaki to m鏬豚y by ?
  • Poziom 16  
    wzmacniacza t=takiego chyba nie kupisz... patrz na AMPLITUNERKI :)
  • Poziom 15  
    A racja :D w takim razie to samo pytanie tylko o amplitunerek hehe Jaki musia豚y to by zeby dobrze gra ? bo jak to sie kiepsko na tym znam :D
  • Poziom 12  
    powiedz jeszcze co to za g這郾iki s, to tez jest wa積e przy doborze amplitunera...
  • Poziom 15  
    To jest zestaw kina domowego SAMSUNG HT-DB120 lecz w豉snie niestety nie posiadam do tego amplitunera.
  • Moderator
    Szkoda kupowa dobrego amplitunera do tych pierdziawek. Proponuj najta雟zy u篡wany, jednak wyposa穎ny w dekodery Dolby Digital i DTS.
  • Poziom 23  
    najlepiej to sprzedaj te pierdziawki i odk豉daj na stereo...
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Kolego, w豉snie przeczyta貫m dwa najrozs康niejsze rozwi您ania. Nie ma to wi瘯szego znaczenia jaki ampli kupisz. To nie ma prawa dobrze zagra. Z prostej przyczyny. To s g這sniki dedykowane do zestawu gdzie s jakie nastawy tematyczne. To po prostu zagra najlepiej tylko z dedykowanym "amplituneroodtwarzaczem". Wszelka korekcja to zaprogramowane procki i tyle.
  • Poziom 15  
    Czyli z tego co widze to jedna wielka lipa, to w takim razie mam takie pytanka:
    1. Jesli bym chcia to sprzeda to ile moge za do dostac ?
    2. Gdzie m鏬豚ym kupic taki "amplituneroodtwarzacz" zeby pasowa do tego zestawu? Na allegro szuka貫m ale takiego nie ma.
  • Poziom 12  
    no napewno b璠zie trudno cos takiego dosta bo ludziom si nie op豉ca czegos takiego sprzedawa bo nie prezentuje to wysokiego poziomu. Mo瞠sz poszuka na gie責zie bo tam to ludzie wszystko sprzedaj, napewno gdzie w okolicy Twojego miasta jest jaka du瘸 gie責a. Powiedz jeszcze czego oczekujesz od tego zestawu. Czy chcesz przy tym s逝chac muzyki czy ogl康a filmy no i co wazne na jakim d德i瘯u Ci zalezy...
  • Poziom 15  
    Wiem 瞠 ten zestaw zbyt cudny nie jest ale jak juz go posiadam to ch皻nie bym go wykorzysta do muzyki, do film闚 mam inny sprz皻. Najch皻niej i naj豉twiej by by這 dla mnie kupic jakis amplituner z allegro, na gie責zie to ludzie robi ostro w bambuko, wprawdzie na allegro te ale jakby kto z forumowicz闚 m鏬 mi co doradzi co jest warte uwagi i pieni璠zy to b璠e wdzi璚zny. S康ze 瞠 jak ju jest to zestaw 5.1 to przyda by sie taki d德i瘯, bo jednak ten zestaw ma 200W w RMS wiec jako tako to powinno gra :)
  • Moderator
    Oj, do muzyki to to si zupe軟ie nie nadaje. W kinie jeszcze jako ujdzie.