Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie na temat Onkyo integra A-8450 i A-8250

mateusz885 26 Maj 2008 16:57 5244 0
  • #1 26 Maj 2008 16:57
    mateusz885
    Poziom 23  

Interesują mnie odczucia użytkowników i nie tylko co do tych wzmacniaczy, potrzebny mi optymalny wzmacniacz do podłogówek, które będą na Teslach 2xARN-226-05-08 + ARP-150-00-4 i Vifie TC26SF05-06. Z tego co się dowiedziałem to 8250 w ekstremalnych warunkach napędzał pełnopasmowe przody, z jedynie trochę zdjętym "basem" więc o ile będzie to końcówka na oryginalnych podzespołach to jest niewątpliwie wytrzymała. Wykop ponoć też niczego sobie jest z tego wzmaka, a jakością dźwięku nie karci słuchacza. Na audiostereo przeczytałem, że model 8450to też bardzo przyzwoity japoniec jak za swoją cenę, ponieważ używki chodzą średnio po 300-350zł. Nie ukrywajmy są dość "stare", ale seria ekskluzywna (jedyna ich wada to chyba brak ekranu pomiędzy zasilaniem a wzmacniaczem - jednak na samym trafie chyba jest ekranowanie, oraz dość skąpe mostki prostownicze i niepozorne kondy filtrujące w zasilaczu moim zdaniem- to nie kosztuje majątek, a jak się wyda 20 czy 25zł na dodatkową filtrację i większe mostki to nie zbankrutujemy) - unitry są też niby stare, a wszystkie chińczyki z rtv/agd za dość poważne sumy do pięt unitrze i tonsilowi nie dorastają. Wykończenie można uważać za dość spartańskie, ale to nie ma świecić na niebiesko tylko normalnie grać.... Chłodzenie w przypadku 8450 to dość spory radiator z pionowym ustawieniem żeber, który jest umieszczony przez praktycznie całą odległość od frontu do tylnej ściany obudowy, obudowa na wysokość wygląda gdzieś na 3U (takie estradowe zboczenie ;p) i i prawie taki na wysokość jest radiator. Chciałbym więcej informacji na temat tych wzmacniaczy, jak się użytkują, czy są jakieś awaryjne przypadki itd?

0 0