Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Generator hho - wodór z wody dodany do paliwa - "Gas Br

wyszpa 11 Jul 2011 22:30 584762 1889
Optex
 • #811
  buforacces
  Level 10  
  Farmazony i frazesy. Ja już udowodniłem wszystkie przekręty na tym forum w sposób kulturalny i rzeczowy. I nie zamierzam dalej wdawać się w bezproduktywne dysputy z ludźmi, którym najwyraźniej zależy na destabilizacji poziomu życia w tym kraju i zwykłej anarchii. Zwłaszcza że jak przyznaje się pan chemik na swoim blogu "wkurzony chemik" w komentarzach marzy aby zostać terrorystą. Ale ita tobie się dziwię. Pamiętasz lata 80-te kartki, kolejki i wszystko co najgorsze. Pamiętasz a jakże. I właśnie przez takie myślenie i sabotowanie wszystkiego co dobre w tym kraju mogą wrócić i to szybko lata 80-te. Kryzys i rozruchy w Grecji już mamy. Jak niewiele potrzeba u nas ? Bardzo niewiele. Tym czasem można by wiele rzeczy wyprodukować które by temu zapobiegły. Odpychanie ludzi od wiedzy to spychanie ich w biedę a jak bieda to zaraz będziemy mieć komunizm potem faszyzm, któremu będą wtórować skrajności religijne i sekciarskie. Potrzeba bardzo nie wiele aby wywołać taki stan w dowolnym państwie a najlepiej zacząć od tych grup społecznych które są motorem napędowym danego kraju i już mamy przewrót i nową huntę. Ale znakomita większość czytających to forum w ogóle nie ma pojęcia o czym mowa i co ten facet bredzi. Nie mają wiedzy. Nikt nie nauczył ich choćby podstawowej "menadrzerki" a co tu dopiero mówić zaawansowanych technologiach, które musimy kupować nawet w Chinach bo po obrażani polscy wynalazcy powyjeżdżali tam gdzie są cenieni. I tu macie podstawową odpowiedź dlaczego wkrótce będziecie mieli w Polsce nową biedę.

  Moderated By jankolo:

  Raz już podobny post usunąłem. Ten pozostawię dla pokazania, w jaki sposób kolega ucieka od odpowiedzi na postawione konkretne pytania. Następny post offtopc zostanie nagrodzony.

 • Optex
 • #815
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  buforacces_ A ja z kolei powiem Ci tak. Czy Ty czy Twój ,,Sponsor" produkujący te ,,Termosiaste (:D :D ) Generatory nie mógłby podciągnąć sie z jakością wykonania i co za tym idzie, ceną ? Chiński termos i uniwersalna plytka PCB. A fuj...DYI z dzialu ,,Piaskownica". Jedyna korzyść to cena, bo faktycznie są tanie. Ale gdyby tak pójść drogą JAKOŚĆ = CENA !! DROGIE wiec DOBRE !!

  Obudowa Reaktora frezowana z bloku PVC metodą CNC, wewnątrz grafitowe elektrody zamówione w np. Firmie Elektrocarbon
  link: http://www.elektrocarbon.pl/o_firmie.php
  Na pewno wielu Forumowiczów skonstruowało by dla Ciebie dedykowany do Twego Generatora HHO (albo Ohh...) kontroler na Attiny z dużym wyświetlaczem wskazującym napięcie, natężenie i temperaturę. Regulacja oczywiście w cyklach automatycznym i ręcznym, lato-zima oraz benzyna - lpg.
  Taki ,,Wodoryzator " ( :D :cry: ) sygnowany dodatkowo Logo np. Made in John Brown Miami Florida USA za cene powiedzmy 995 $ powinien zrobic prawdziwą kariere, a Ty prawdziwą KASE ! a nie tam jakieś.. termosy...
  Tylko ostrzegam !!! W ŻADNYM PRZYPADKU nie WOLNO montować w układzie jakiegokolwiek PRZEPŁYWOMIERZA na przewodzie wiodącym HHO (albo Ohh), czy to turbinkowego lub rutametru, bo w tym przypadku, srednio rozgarnięty uczeń ZSZ wyposażony w kalkulator mki Chung Yung NATYCHMIAST odkryje, że ILOSĆ wydzielonej mieszaniny tlenu i wodoru zdolne jest zasilić tylko i wyłącznie katalityczną zapalniczkę Dobereinera i to używaną przez palacza-amatora a nie zmniejszyć o 40% zużycie paliwa przez wypasiony silnik spalinowy z samochodu BMW 3 serii.
 • #816
  buforacces
  Level 10  
  Nawet po mimo całego tego jadu jaką sączy tutaj sfora ujadaczy i przy najlepszych chęciach nie jestem w stanie odpowiedzieć na idiotyczne pytania. Oto przykład ktoś pyta głupio i prymitywnie "ile pali wody twój samochód?" No jak takiemu odpowiedzieć skoro od razu widać że nie ma on zielonego pojęcia o całym procesie. Nie potrafi nawet sprecyzować pytania. Nie rozumie że woda w generatorze jest rozkładana na podstawowe składniki z jakich się składa czyli wodór i tlen. Najłatwiej krytykować gorzej wykonać i pokazać. Mi się to udało i działa. Co do opinii ludzi którzy jeżdżą na tych generatorach to po kilku zdaniach pewnie by się wyłączyli napotykając na pytania zupełnie nie związane z tematem. Ich opinie są zawarte w pozytywnych komentarzach na allegro i to mi wystarcza. Opinie z tego forum nie dość że obraźliwe to jeszcze po prostu głupie w ogóle nie nadają się do skomentowania. Elektroda dzięki dopuszczania do wypowiedzi ludzi nie mających często nic wspólnego z tą technologią straciła już swoją renomę dawno spadając w rankingach do roli podrzędnego brukowca. Odpisuje na obraźliwe posty tylko dla tego że zajrzą tu na pewno i światli ludzie będący za pan brat z lutownicą i miernikiem mający odpowiednią wiedzę. Zapraszam wszystkich zainteresowanych i głodnych tej wiedzy na odpowiednią stronę, gdzie wszystko jest pokazane w sposób naturalny bez scenariuszy kłamstwa i chamstwa.
  http://aleegrospecial.pl.tl/
 • #817
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  Jankolo_ do roboty :arrow: :D

  Buforacces_ Pytanie jak najbardziej uzasadnione. cyt. ,,Ile wody pali twój samochód ? "Odpowiedź powinna zawierać stwierdzenie np. 3 litry wody, 3 litry benzyny na 100 km, prawda. A gdybyś jeszcze podparł to jakimiś wyliczeniami, np. moj generator wytwarza 12 litrów wodoru na godzinę przy zużyciu 2 kWh itp. A tu nic :cry: :cry:
  A jeszcze dodam, bo popatrzyłem dokładnie, mnie nie ,,kręcą" te trzy LEDy na froncie Twego ,,Wodotermosogeneratora" To chyba wersja specjalna do tzw. Wieśtjuningu, prawda ?
  Nie dość, że twoje urządzenie jest g...o warte, i cała masa Ludzi z Tego Forum udowodniła to w sposób nie budzący wątpliwości, to jeszcze nawet nie stać cię na to, by to g...o opakować w sreberko. :arrow: mój post powyżej.
  Moderatorzy maja całkowitą rację, nie kasując twego bełkotu (do porównania z innymi poistami), a robią to tylko ku przestrodze naiwnych, chcących kupić u ciebie tą ,,rewelację".
  A co do mnie, to chyba zastosuje w swoim Priusie Generator Perendeva lub Thesta Destatica, bo to lepsze chyba od tego HaHaOooooo.
 • #818
  Artur k.
  Admin of Audio group
  buforacces wrote:
  No jak takiemu odpowiedzieć skoro od razu widać że nie ma on zielonego pojęcia o całym procesie.

  No właśnie, jak odpowiedzieć, jak się nie ma pojęcia o czym się mówi i swoim pseudotechnicznym bełkotem próbuje nabijać ludzi w butelkę.
 • Optex
 • #819
  tulonr1
  Level 10  
  Artur k. wrote:
  buforacces wrote:
  No jak takiemu odpowiedzieć skoro od razu widać że nie ma on zielonego pojęcia o całym procesie.

  No właśnie, jak odpowiedzieć, jak się nie ma pojęcia o czym się mówi i swoim pseudotechnicznym bełkotem próbuje nabijać ludzi w butelkę.

  idealne podsumowanie

  buforacces chcesz precyzyjnego pytania więc się pytam:

  Jakie jest napięcie i natężenie prądu pobieranego przez generator oraz ubytek wody w zbiorniku po pracy przez 1 minutę?
 • #820
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  A'propos cyt.z opisu: " w przezroczystym wężu (z Castoramy) wyraźnie widać płynący gaz". To nawet Cyklon B był bezbarwny, a tu WODOR i TLEN widać. Spektroskopia całą gębą :D :D

  Dodano po 2 [minuty]:

  tulonr1- Wypraszam sobie. Nie w butelkę a w chinski termos :D W dodatku z LEDami.
 • #821
  Artur k.
  Admin of Audio group
  To bardzo proste:
  Quote:
  TEN GENERATOR NIE POTRZEBUJE DODATKOWYCH ZBIORNIKÓW Z WODĄ ITP. WYSTARCZY ZMIENIĆ W NIM, ROZTWÓR WODNY CO 28 DNI.

  http://aleegrospecial.pl.tl/JAK-TO-DZIALA.htm

  Roztwór, zatem nie jest to czysta woda - to raz. Dwa - co 28 dni trzeba wymieniać.
  Skoro roztwór trzeba wymieniać, a nie uzupełniać, to znaczy że prawie go nie ubywa, albo ubywa go mniej niż mieści się w zbiorniku (termosie). Niech ten zbiornik ma 2l (więcej na pewno nie), to oznacza, że w najlepszym wypadku (całkowite zużycie roztworu) dziennie przetwarzamy na gaz aż 70ml roztworu.

  Taka ilość roztworu przetworzy się na gaz nawet bez prądu - wyparuje, zwłaszcza, że generator umieszczony jest w komorze silnika, gdzie panuje dość wysoka temperatura.
  Silniki na parę wodną znane są od stuleci, tylko jakoś nikt nie wpadł na to, by parę wodną podpalić ;)
 • #823
  Rzuuf
  Level 43  
  Coś mi się nie zgadza: czym gaszą pożar strażacy? Pamiętam z dawnych czasów, że wodą. Jakąś dziwną wodą, bo niepalną, pobieraną ze studni, rzeki, lub hydrantu.
  Jak zdobyć wodę palną? Wiem, że 'woda ognista' się pali, ale jest droga, więc na jej zakup wydam wiecej, niż zaoszczędzę na benzynie.
  Ojjjj, niedobrze, niedobrze ...

  U nas we wsi mieszkał taki jeden, nazywał się Paliwoda, ale już dawno nie żyje, nie mam się kogo spytać ...

  Dla amatorów oszczędności paliwa mam rarytas: w mojej pracowni udało sie ostatnio powiekszyć liczbę Pi!
  Takie większe Pi powoduje, że choć koła kręcą się tak samo, to dystans przejedzie się większy, niż by to wynikało z pomnożenia średnicy przez "zwykłe" Pi. I nie potrzeba nic montować do silnika!!!
  To "nowe" Pi (łacznie z instrukcją użycia) wysyłam przesyłka kurierską, po zaksiegowaniu wpłaty na moje konto.
 • #824
  Artur k.
  Admin of Audio group
  Rzuuf wrote:
  Coś mi się nie zgadza: czym gaszą pożar strażacy? Pamiętam z dawnych czasów, że wodą.

  Tu nie do końca się zgodzę, bo np. płonącego oleju nie wolno gasić wodą ;)
  Ale nie podsuwam już pomysłów, bo zaraz będzie, że to generator do Diesli, wszak one są też na olej - ino napędowy, ale... olej, to olej :D
 • #825
  _jta_
  Electronics specialist
  http://aleegrospecial.pl.tl/JAK-TO-DZIALA.htm wrote:
  KAŻDY BOMBELEK GAZU KTÓRY WIDAĆ NA FILMIE TO JEDNA KROPLA TWOJEGO PALIWA,
  CZY ZDOŁAŁ BYŚ JE POLICZYĆ ? (Kaloryczność kilkakrotnie większa niż w przypadku benzyny)

  A ile waży taki bąbelek (autor nawet pisze z błędem)? Leci ich kilka na sekundę (da się policzyć, wystarczy
  wyświetlić film po klatce), to by dawało około 0.1 cm³ gazu na sekundę; jeśli to jest mieszanka 2H2+O2, to
  na 1 g wodoru przypada 17 l takiej mieszanki (dla HHO z atomowego wodoru i tlenu byłoby 34 l), wychodzi
  z tego 6 µg wodoru / sekundę, ale że ma większą kaloryczność, więc to odpowiada około 20 µg benzyny.
  Oszczędny samochód osobowy spala ponad 2 litry benzyny na godzinę, 400 mg na sekundę, więc wychodzi,
  że HHO daje do 0.005% wartości opałowej paliwa zużywanego przez silnik. W gorszym samochodzie 0.001%...
 • #828
  buforacces
  Level 10  
  Widzisz ita nawet ciebie nie rozumieją pracownika uniwerku Warszawskiego, a ty liczyłeś że zrozumieją technika ? Można budować urządzenia idioto odporne, ale samemu być idioto odpornym nie każdy potrafi. Nie chcę mi się z wami gadać. Nie ma z kim.
  Generator hho - wodór z wody dodany do paliwa - "Gas Br
 • #831
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  buforacces_ A propos schematu, skoro próżnuje, to nie płynie. Ja jak popływam, też lubie sobie popróżnować :cry:

  Przecież KAŻDY samochód ,,od urodzenia" wyposażony jest w elektrolizer. I to nie termosiasty, migający LEDami z kolorowymi wypustkami. To prawdziwy, doskonały, wypasiony jak żubr ELEKTROLIZER, zawierający porowate, dla zwiększenia powierzchni elektrody, optymalny skład elektrolitu -WODNY roztwór kwasu siarkowego, generujący napewno wiekszą ilość wodoru i tlenu, niż jakiś słoik po powidłach wiśniowych. To AKUMULATOR, tak Panowie, ta Czarna Skrzynka pełna nieodkrytych TAJEMNIC !! Wystarczy przecież połączyć korki poszczególnych cel w jeden kolektor, użyć przezroczysty (lub o dowolnym kolorze, lecz koniecznie z Castoramy) odcinek węża, i podłączyć go do kolektora ssącego silnika, by rozpoczął się złożony, mroczny proces próżniowania (:arrow: schemat). I wspaniały gaz HHO (albo Ohhhhhh...) zamiast zatruwać atmosfere naszej umęczonej Planety, zostanie wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem.
 • #832
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  O Kurczę Blade :D :cry: :D :cry:. Taki TALENT , na miarę Słowackiego, i na stricte Technicznym Forum wypowiada się bredząc, a na innym stricte Handlowym oszukuje ludzi.
  Niezbadane są wyroki LOSU !!!! I ludzkie charaktery.
 • #833
  Jarkon2
  Level 25  
  No ładne, ładnie, gratuluję buforacces :) czyli 3A i 2 łyżeczki NaOH...
  ee nie znam się na chemi, ale rozumiem, że to sposób na rozkład wody na tlen i wodór?
  ----------
  O widzę, że Twój poetycki post zniknął...

  Proponuję jednak zostawić te fragmenty dla kolegów i koleżanek chemików do rozważenia:
  buforacces wrote:
  że ta woda zwykła z kranu, w połączeniu z sodą zwykłą uzyskuje moc niezwykłą. Jej oporność znacznie spada a przewodność znacznie wzrasta i urasta tak jak w piecu babci ciasta. Gdy stężenie odpowiednie, prąd w niej płynie już bez przeszkód i rozkłada wodę naszą na drobinki atomowe gazem zwane co natychmiast jest gotowe.
  ...
  Tu recepty ciąg ten dalszy. Dodaj prądu do trzech amper, dwie łyżeczki NaOH, zanurz w cieczy elektrody i już dalej możesz liczyć wszystkie nowe trendy mody. Bo oszczędność jest tu wielka, o czym wielu jeszcze nie wie,
  ...
 • #835
  buforacces
  Level 10  
  I tu następny dowód nieuczciwości i oszustwa jak i niskiego poziomu intelektualnego pojawił się sam. Moderatora stać było tylko na skasowanie pięknego posta napisanego pięknym językiem. W teatrze to on pewnie nigdy nie był a o literaturze słyszał pewnie tylko w podstawówce. Zamiast podjąć temat i sklecić coś ciekawego. Niestety zapóźnienie tego forum jest wieloletnie. To wystarczy aby już z pewnością określić osoby sterujące tym forum jako kompletnie nie przygotowane i niekompetentne. Wniosek jest jeden jesteście opóźnieni około dwudziestu lat.
 • #836
  Artur k.
  Admin of Audio group
  buforacces wrote:
  I tu następny dowód nieuczciwości i oszustwa

  Ano jest dowód - Twojej nieuczciwości, oszustwa i co gorsze, bo niebezpieczne - niewiedzy.

  NaOH w połączeniu z wodą jest substancją niebezpieczną, bo silnie żrącą. Można sobie krzywdę zrobić.
  Zaś soda spożywcza w połączeniu z wodą istotnie wytworzy mnóstwo "bardzo palnego" gazu jakim jest dwutlenek węgla...

  Pewnie Kolega wciskający wszystkim swoje genialne wynalazki i świetnie znający się na chemii, pomylił sodę z solą kuchenną (NaCl) o zastosowaniu której była mowa w tym temacie.
 • #837
  tulonr1
  Level 10  
  buforacces twój upór jest godny podziwu, odbiegasz od tematu niczym rasowy troll, ale nie łudź się obrażanie innych świadczy tylko o braku rzeczowych argumentów

  Co z odpowiedzią na moje pytanie?
 • #838
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  buforacces wrote:
  I tu następny dowód nieuczciwości i oszustwa jak i niskiego poziomu intelektualnego pojawił się sam. Moderatora stać było tylko na skasowanie pięknego posta napisanego pięknym językiem. W teatrze to on pewnie nigdy nie był a o literaturze słyszał pewnie tylko w podstawówce. Zamiast podjąć temat i sklecić coś ciekawego. Niestety zapóźnienie tego forum jest wieloletnie. To wystarczy aby już z pewnością określić osoby sterujące tym forum jako kompletnie nie przygotowane i niekompetentne. Wniosek jest jeden jesteście opóźnieni około dwudziestu lat.


  No i popatrz tylko :cry:
  Natomiast twoja oszukana Klientela to sami absolwenci MIT i Oxfordu, prawda ? I to tegoroczni?

  Nawet bzdurnego opisu na wklejonym przez ciebie schemacie nie potrafisz przetłumaczyć po ludzku.

  Mały offtop, ale świetnie pasujący do ciebie:

  Wiele lat temu czytałem wzmianke w prasie o OSZUŚCIE, który żerował na ludziach chorych na raka, oferując im Cudowny Elektryzator Do Jajek. W skrócie składało się to ,,urządzenie" z woltomierza AC o zakresie 300V, wyłącznika, lampki kontrolnej, a jakże, przewodu sieciowego, obudowy i dwóch igieł z niej wystających. Obwód elektryczny na szczęście nie obejmował tych igieł, a tylko woltomierz, lampkę i wyłącznik. Miało to działać w ten sposób, że nadziewało się kurze jajko na igły ,,, elektryzowało" przez bodaj 10 minut, i podawało choremu do wypicia. ,,Konstruktor - Uzdrowiciel" życzył sobie za ten ,,wynalazek" horendalne sumy.....

  Jakiś niedowiarek, po śmierci członka rodziny zgłosił sprawę prokuratorowi, czarodziejska skrzynka wylądowała w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Głównej Milicji, a konstruktor w tzw. Pyerdlu i to na długie lata.

  Tak więc UWAŻAJ !!!!!!!

  Na marginesie, przeglądając twe bzdurne konstrukcje nie zauważyłem nigdzie drobnego elementu - bezpiecznika w obwodzie elektrycznym tych termosów.
  Jak komuś ,,zjara" się auto za 100 kZł, to też możesz smutno skończyć, szczególnie gdy zakupi ten ,,wynalazek" na przykład aktywny lub były członek Organizacji .,,Pruszkowa" , lub innego ,,Wołomina" :cry: bo o odszkodowaniu zapomnij.
 • #839
  buforacces
  Level 10  
  Na marginesie policja w Dużym mieście w Polsce jeździ na moim generatorze a w USA policja używa podobnego na co dzień Tak Więc Uważaj !!! na swoje kłamstwa i oszustwa. Bo miarka się przebierze. Co do wypowiedzi Artura K. To co odkryłeś to za mało - że substancja silnie żrąca i można sobie krzywdę zrobić. Kto jest fajtłapa ten sobie zrobi podobnie jak z benzyną która jest łatwopalna i można się nią oblać i podpalić. I jeszcze wiele bzdur wypisywanych przez nieuków którzy udają tutaj znających się na rzeczy. Nic nie umiecie. Nic nie wiecie. Niczego was nie nauczono. To forum zostanie przeze mnie zgłoszone bo przekroczyło wiele i naruszyło aż za wiele. Na tym forum przeprowadzono działania z premedytacją na szkodę obywateli Polskich i społeczności Polskiej a dowody są widoczne w postach. Pomijając stek wyzwisk i pomówień do których też są odpowiednie artykuły z których nie omieszkam skorzystać.
 • #840
  Krzysztof Kamienski
  Level 43  
  Nie jestem członkiem Administracji Forum Elektroda, ale zdradź mnie pierwszemu gdzie zgłoszone ?? Do CBŚ, ABW, CIA, FBI, FSB, Mossadu czy Bundesnachrichtendienst ? :D

  Pisząc czasem opinie na Allegro do poszczególnych aukcji, poproszę kupujących o zapoznanie sie z TYM TEMATEM NA TYM FORUM {ELEKTRODA}dodając po prostu link , przed podjęciem decyzji zakupu GENERATORA HHO. Niechaj sami wyciągają WNIOSKI !

  PS. Sądzę po ostatnim poście kolegi _buforacces_ ,że temat zaczyna zmieniać się z czysto technicznego na rzecz zaburzeń osobowości afektywno-dwubiegunowej. Ale to już inny temat, dział i oczywiście Forum.