Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermoPasty.pl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Inteligentna wytrawiarka (w nietypowy sposób)

mirekk36 13 Paź 2008 10:02 34447 66
  • #61 13 Paź 2008 10:02
    Misiu200
    Poziom 15  

Czy moze ktos dac wzory plytki do tego sterownika?
    Bede bardzo wdzieczny

Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  • TermoPasty.pl
  • #62 14 Lis 2008 00:04
    kozunami
    Poziom 12  

Witam!
    Wykonanie rewelacyjne, jak większość projektów kolegi. Widzę w nich nawet pewne cechy charakteru jak np.perfekcjonizm,ale do rzeczy. Przetoczyła się dyskusja na temat ogrzewania,wychładzania. Zastosowałeś "zaawansowany" algorytm włączania-mniejsze bąblowanie dlaczego wybraleś szybę jako budulec skoro wiadomo ze słabo izoluje. Ogólnie nie użyłeś najtańszych elementów wiec dlaczego nie PLEXA?

• TermoPasty.pl
  • #63 14 Lis 2008 07:27
    mirekk36
    Poziom 42  

kozunami -> dzięki za pozytywne opinie, natomiast co do zagadnienia szyba vs plexi i kosztów. Otóż powód wybrania szkła był prozaiczny - nie miałem plexi a kupić bym musiał, jak już - w jakiejś castoramie, cały wielki arkusz - gdzie koszt jest wyższy od całej wytrawiarki. Może i gdzieś można kupić kawałki ale jakoś nie miałem namiaru, poza tym ja już od dawna borykam się z dużymi problemami jak mam obrabiać plexi. A nie chciałbym aby to naczynie przeze mnie sklecone na szybko z plexi było jakieś postrzępione, pomazane klejem tu i tam. Chciałem aby też jakoś wyglądało. A nie przeczę, że z plexi można zrobić też cudeńko i dlatego zawsze z niemałą "zazdrością" bardziej podziwem patrzę na ludzi jak dają sobie jednak z tym radę ;)

• #64 26 Lip 2010 23:53
    Sebastian K
    Poziom 10  

Witam
    Projekt zasługuje na nagrodę
    Pochwała dla konstruktora
    Po przeczytaniu waszych postów postanowiłem zrobić
    Będę mógł prosić płytkę juz narysowaną i schemat montażowy
    Wiem zaraz ktoś napisze to sobie narysuj
    Proszę jak to jest możliwe o udostępnienie

• #65 17 Lut 2011 00:16
    LOTR2
    Poziom 11  

Genialny projekt, wielkie uznanie dla autora. Czy jest szansa ażeby udostępnił Pan kod .hex chociaż? Ewentualnie wzór PCB gdyż bardzo bym chciał coś podobnego zrealizować. Z góry serdecznie dziękuję!

• #66 17 Lut 2011 09:26
    mirekk36
    Poziom 42  

LOTR2 --> projekt za stary, żeby cokolwiek mi z niego zostało :( więc nie pomogę w ten sposób.

• #67 04 Mar 2011 11:59
    1906
    Poziom 10  

witam!
    ja chciałbym zapytać w jaki sposob steruje się grzałką i napowietrzaczem poprzez mikrokontroler?
    ( chodzi o sterowanie włącz/wyłącz bo chyba takie tu zostało uzyte )