Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofalówka SAMSUNG CE2727N -Jak wyłączyc światło?

Trabi 26 Maj 2008 23:00 3318 1
  • #1 26 Maj 2008 23:00
    Trabi
    Poziom 36  

Witam.

Wszedłem w posiadanie mikrofalówki SAMSUNG CE2727N. Sprawna, ale nie podoba mi sie jedna z jej funkcji - światło.
    Konkretnie chodzi mi o to, że oprócz świecenia żarówki podczas pracy mikrofalówki, zapala się także przy otwarciu drzwi. Po ugotowaniu czegoś, chciał bym, zeby drzwi były otwarte (żeby "wyszła" wilgoć, zapachy itp), a świoatło się nie potrzebnie świeci. Wyciąganie wtyczki z gniazdka to nie jest rozwiązanie :-( ; kasuje się zegar i w ogóle to pateractwo.
    Otworzyłem ją żeby się rozejrzeć, i przy zamku drzwiczek są trzy wyłączniki. Dwa na dole i jeden na górze. Na dole - przy otwartych drzwiczkach (paliło się światło) - po wciśnięciu go, zgasła żarówka, ale włączył się wentylator chłodzący. Po wcisnięciu górnego - wywaliło bezpiecznik 1,6A na płytce sterownika. Wsadziłęm nowy i mikrofalówka ruszyła. Daleszego "kombinowania" zaniechałem :-| .

Co zrobić, jak "unieszkodliwić" oświetlenie, żeby nie świeciło gdy otworzy się drzwi?

KLIK ---> Mikrofalówka SAMSUNG CE2727N -Jak wyłączyc światło? Mikrofalówka SAMSUNG CE2727N -Jak wyłączyc światło? Mikrofalówka SAMSUNG CE2727N -Jak wyłączyc światło?

Mikrofalówka SAMSUNG CE2727N -Jak wyłączyc światło? Mikrofalówka SAMSUNG CE2727N -Jak wyłączyc światło?

0 1
  • #2 26 Maj 2008 23:54
    axxx
    Specjalista AGD

Dobrze ,że zaniechałeś tego kombinowania tak ma być.
    Tylko wyłączenie przewodu zasilającego wyłączy żarówke.

3