Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Sharan vr6 syncro 97' problem z alarmem

26 Maj 2008 22:33 2959 6
  • Poziom 10  
    Witam. W moim sharanie wymieniłem bezpiecznik od modułu komfortu gdyż był spalony, prawdopodobnie był za słaby i ciągle świeci kontrolka od alarmu w drzwiach. po przekręceniu kluczyka na 3 sekundy świeci mocniej później lekko przygasa. Na dodatek nie mogę zsynchronizować kluczyka na podczerwień, kontrolka świeci cały czas. Co dziwniejsze gdy otworze drzwi kierowcy, zapala sie kontrolka na desce rozdzielczej i w drzwiach, ale nie zapala sie światło wewnątrz auta. Można je włączyć tylko ręcznie naciskając przycisk na podsufitce w lewo. Czasami przy otwartych drzwiach oświetlenie wewnątrz lubi kilkakrotnie mignąć.
    Może ktoś poradzi jak doprowadzić ten alarm do porządku.
  • Poziom 19  
    Pod siedzeniem kierowcy jest moduł komfort ,pod deklem na 90% jest zalany.Dojdziesz do niego od tyły za kierowcą
  • Poziom 10  
    no fakt, zalany nie jest ale dziura w płytce że palec wloży, mam wobec tego jeszcze jedno pytanko, jesli kupie sobie nowy moduł to bede musiał od nowa kluczyki kodować?
    żeby sie nie okazało że zaloże nowy a tu potem samochodu nie zapale?
    jakie czynności nalezy wykonać po wymianie modułu komfortu?

z góry dzięki za odpowiedź
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Samochód odpalisz, tylko centralny na pilota nie będzie działał.
  • Poziom 19  
    Tam jest nr ,kup o takim samym numerze ,jak kupisz pisz na pw podam ci jak to zaprogramować
  • Poziom 10  
    witam dolacze sie do tematu zalozylem nowy alarm,orginalny sam sie zalanczal a teraz chcial bym orginal dezaktywowac tylko nie wiem jak pomoze ktos
  • Poziom 11  
    Witam!
    Ze tak zapytam... co moze sie dziac w momencie kiedy ten modul komfort zostanie zalany - bo taki jest wlasnie u mnie. A do tego mam problemy z centralnym zamkiem. W tym sek ze Wy piszenie o zamku na pilota, a u mnie normalny z kluczyka nie chce dzialac...