Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola v3 problem simlock

28 Maj 2008 14:34 5601 1
  • Poziom 9  
    Witam!
    Mam problem: mój telefon motorola v3 miał zdjętego simlock i korzystałem z sieci idea jednak ostatnio przyszedł do mnie kumpel wlozylem jego kare z plusa bo cos chcail sprawdzic. Krzystajac z internetu trafilismy na strone z ktorj mozna zainstalowac aktualizacje oprogramowania wlasnie do motoroli v3 oto ta strona http://direct.motorola.com/PQL/SoftwareUpdate...=RAZR%20V3&strCable=Mini%20USB%20Data%20Cable. Dokonalismu aktualizacji oprogramowania, po udanym zakonczeniu aktualizacji zmienilem karte sim. Telefon nie chce chodzic na niej (ZAZNACZAM ZE TELEFON WCZESNIEJ NA TYM SIMIE DZIALAL) wyskakuje komunikat mniej wiecej takiej tresci "podaj kod specjalny" a pozniej jak nic nie wpisze "skontaktuj sie z dostawca sieci". Obawiam sie ze ta glupia aktualizacja zalozyla blokade simlock co mam teraz zrobic ?? Chce wrocic do tego mometu jak mialme zdjetego simlocka! Szczerze mowiac juz placilem raz za zdjecie simlocka i dalem za ta przyjemnoas az 50 zl i nie usmiecha mi sie znowu dawac tyle po raz drugi za ten sam telefon ;/ Licze na pomoc w tej sprawie.
    Pozdrawaim!
  • Poziom 19  
    Jeśli to zwykła V3 simlocka zdejmiesz kablem USB . Ale radze ci zrób przedtem Backup . W razie czego odezwij się na gg