Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio lepszy dzwiek jak uzyskac? czysty dzwięk...

pusiu86 28 Maj 2008 20:25 2008 3
  • #1 28 Maj 2008 20:25
    pusiu86
    Poziom 9  

mam problem z uzyskaniem zadowalajacego dzwieku tzn czystego w moim aucie jest to bmw e39 2003r auto mam juz 2 lata jednak teraz wzialem sie za car audio a mianowicie wymienilem glosniki przod i tył systemowe i sub do tego dwa wzmacniacze + wytłumianie drzwi moje radio to bmw professional ktore jest w bagazniku + duza nawigacja professional bmw fabrycznie nie mam zmieniarki:cry:. wszystko gra calkiem dobrze ale nie ma czystosci dzwieku gdy slucham radia... a powinna byc bo sprzet jest dobrej klasy i wszyskto dobrze popodłanczane czytalem ze przyczyna przy tych bmkach jest fabryczne radio ale co ja moge zrobic aby to zmienic radio mam w bagazniku jest to taka skrzynka... czy jakis procesor dzwieku pomoze lub cos podobnego bede wdzieczny za sugestie ? dodam ze niedlugo bede kupowal zmieniarke

0 3
  • #2 29 Maj 2008 06:33
    slavwek.ie
    Poziom 34  

Witam.
    Cały sprzęt zagra tak, jak jego najsłabsze ogniwo...
    Wygląda na to, że BMW professional nie jest takie professional i bez wymiany jednostki głównej niewiele podziałasz.

Cytat:
    dodam ze niedlugo bede kupowal zmieniarke
    zmieniarka niewiele wniesie do całości.

Oczywiście jeśli zdecydował byś się na wymianę jednostki, to będzie się to wiązało z utratą komfortu (sterowanie, wyświetlanie info na LCD) ale Car audio to kompromisy.

0
  • #3 29 Maj 2008 06:40
    pusiu86
    Poziom 9  

no tak czyli wymienic całe radio? ale gdzie je włożyć? na przedniej konsoli jest duza navi i tam nic sie nie upchnie zreszta nie chcialbym robić zadych przerobek na przedniej desce... nie wiem moze zle mysle ale moze cos da sie zmienic w tym moim orginalnym radiu cos podpiac w bagazniku zeby sobie lezalo i dobrze gralo

0
  • #4 29 Maj 2008 06:45
    slavwek.ie
    Poziom 34  

Ja widział bym jako rozwiązanie podłączenie jednostki np w schowku.

0