Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Ford 5000C - jak zdjąć przedni panel-problem z klapką

rectosei 29 Maj 2008 08:51 3112 5
  • #1 29 Maj 2008 08:51
    rectosei
    Poziom 14  

Jak w temacie, uszkodzeniu w niewiadomy sposób została klapka od kasety, która się niestety nie domyka. Chciałbym to naprawić. Problem może nie jest stricte elektroniczny, natomiast użyteczna może być informacja od osób, które serwisowo rozbierały już tego typu radio.

Radio Ford 5000C - jak zdjąć przedni panel-problem z klapką[/img]

0 5
  • #2 29 Maj 2008 09:54
    coderadio
    Spec od car audio

Nad klawiszami TAPE, AM/FM i pod klawiszami BALANCE, PTY masz takie waziutkie szczeliny w ktore musisz wlozyc specyjalne klucze do wyjmowania radia. podpowiem ze sa to klucze pasujace do radia Mercedesa lub Audi

1
  • #3 29 Maj 2008 10:28
    rectosei
    Poziom 14  

coderadio napisał:
    Nad klawiszami TAPE, AM/FM i pod klawiszami BALANCE, PTY masz takie waziutkie szczeliny w ktore musisz wlozyc specyjalne klucze do wyjmowania radia. podpowiem ze sa to klucze pasujace do radia Mercedesa lub Audi

Ale mi nie chodzi o to jak wyjąć radio, wyjmaki do radia posiadam. Chodzi o to jak zdemontować przedni panel tego radyjka, tak aby dostać się do tych sprężynek przytrzymujących klapkę kasety w położeniu zamkniętym.

0
  • Pomocny post
    #4 29 Maj 2008 16:11
    coderadio
    Spec od car audio

Na poczatek musisz zdjac spodnia blache, wymontowac plyte glowna, jak ja wymontujesz to zobaczysz chyba 3 wkrety ktorymi przykrecony(od srodka) jest przedni panel musisz je odkrecic, reszta juz zejdzie bo jest na zatrzaskach.

0
  • #5 29 Maj 2008 16:30
    rectosei
    Poziom 14  

coderadio napisał:
    po poludniu ci powiem bo mam na warsztacie takie to sprawdze

Dodano po 5 [godziny] 32 [minuty]:

Na poczatek musisz zdjac spodnia blache, wymontowac plyte glowna, jak ja wymontujesz to zobaczysz chyba 3 wkrety ktorymi przykrecony(od srodka) jest przedni panel musisz je odkrecic, reszta juz zejdzie bo jest na zatrzaskach.

Czyli generalnie jest to raczej defekt do naprawienia?

0
  • #6 29 Maj 2008 17:02
    coderadio
    Spec od car audio

do klapki dostaniesz sie chyba tylko po zdjeciu plyty glownej, prawdopodobnie nie dosciska sprezynka lub jej nie ma

0
  Szukaj w 5mln produktów