Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt windsor rcm127 ominięcie karty

andreee 30 Maj 2008 00:08 1325 4
  • #1 30 Maj 2008 00:08
    andreee
    Poziom 24  

witam potrzebuje ominac jakos weryfikacje karty w tym radiu i tu jest moje pytanie czy jest to do zrobienia i mniej wiecej ile by mnie to kosztowalo u gosci ktorzy sie tym zajmuja.dodam ze styki od karty sa po czesci wyrwane wiec dokupienie karty odpada pozdrawiam

0 4
  • #2 30 Maj 2008 00:57
    SlaweK
    Poziom 43  

Zeby wyłączyć obsługę karty musiałbyś mieć programator do procesorów ST7282 i wiedzę o nich. Ale są sposoby odbudowy styków, podania mu odpowiednich danych tylko że w tym dziale nie pomagamy takim "właścicielom" co nie mają kompletu karty zabezpieczającej z radiem bo łatwo ich pomylić ze zwykłymi złodziejami.

SławeK

0
  • #3 30 Maj 2008 01:00
    andreee
    Poziom 24  

ja mam karte(z tym ze tez jest chyba uszkodzona bo chcialem dolutowac ja na stale i troche sie wybrzuszyla w miejscu po drugiej stronie stykow) i radio jest legalne w 100% mam pudlo papiery. sam za to sie nawet nie chce zabierac bo nie mam na to czasu i chcialbym po prostu wiedziec czy moge je komus dac zeby mi to bez problemu zrobil

0
  • #4 30 Maj 2008 01:12
    SlaweK
    Poziom 43  

Można od biedy dolutować się do płyty kartą, kartę bardzo ostrożnie lutować, delikatnie, może jeszcze jej nie uszkodziłem i nie zapomnieć o styku włożenia karty. Osobiście biorę czytnik z innego rozbitka.

SławeK

0
  • #5 30 Maj 2008 01:22
    andreee
    Poziom 24  

wlasnie w ty jest bol ze juz tego probowalem i jest tylko wrong kc...

0
  Szukaj w 5mln produktów