Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lanzar MXBP112 co to za glosnik, czy to lanzar max 12??

30 Maj 2008 00:33 1715 6
  • Poziom 9  
    jest ktos w stanie cos powiedziec o tej srzyni??
    http://www.ceneo.pl/1400763

Dane techniczne:
    Rodzaj: sub-woofer
    Rozmiar głośnika: 300 mm
    Moc Max: 1000 W
    Moc RMS: 500 W
    Skuteczność: 90 dB
    Impedancja: 4 Ohm
    Pasmo przenoszenia: 37 - 1000 Hz
    Wymiary: 525 x 385 x 375 (szer/wys/gł)
  • Poziom 9  
    moglby chociaz ktos powiedziec czy jest lepszy od lanzara max 12 ??
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    powiększ zdjęcie z linku. Na moje oko maxa 12 tylko upakowali do skrzyni.
  • Poziom 9  
    tez tak myslalem ale na tym jest nabite lanzar max pro choc on akurat ma inna moc, a po za tym nie wiem lanzar max 12 ma chyba wypukla kopulke na glosniku czy jak to tam sie zwie, nie znam sie na tym za bardzo ale mam dylemat czy lepiej sobie kupic wlasnie ten modek lanzar MBXBP112 czy lanzara max 12
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Piszesz, że się nie znasz na tym. Domniewam, że nie będzie ci się chciało klepać budki dla max 12, więc kup już w obudowie. No chyba, że się myle, to wtedy pozostaje polecić lekturę Elektroda.pl-dział car audio. O maxie zostało napisane chyba wszystko.
  • Poziom 9  
    no nie bardzo, jeszcze cos nie tak bym zrobil i bym sie glowil i meczyl innych o podpowiedz, o lanzarze max 12 czytalem juz baaardzo duzo dlatego go wybralem jako glosnik ale wyczailem ten nowy model i pomyslalem czemu nie jezeli ma taka sama moc, a najrawdopodobniej to ten sam glosnik tylko z innym napisem to wole ten nowy bo ma w sumie fajny designe a nie jakies szare obicie.lanzara max 12 za 370 chyba widzialem a ten jest za 400
  • Poziom 9  
    jest jeszcze ktos kto jest w stanie wypowiedziec sie na temat tego suba??