Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony playstation 2....pilna porada.

witt69 28 Sty 2004 18:13 1671 4
  • #1 28 Sty 2004 18:13
    witt69
    Poziom 23  

Konsole to nie moja dziedzina,a tym bardziej słaba strona...mam pytanko do forumowiczów,kolega posiada playstation 2 na gwarancjii,problem typowy,chodzi o nagrywane gry aby chodziły :) ,ma konsolke na gwarancjii,wiadomo że po otwarciu,gwarancje szlak trafi...ostatnio na allegro pojawiła się płytka....poprosiłbym o ocene tego,w sumie to nie w moim interesie,chciałem zrobić przysługę znajomemu,najlepiej jak by ktoś wypowiedział się na ten temat z "autopsji"......podaję link do tego produktu:http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=20523736

Dziękuję i pozdrawiam!.

0 4
  • #2 31 Sty 2004 15:00
    chudy 230V
    Poziom 12  

Cenna trochę wysoka jak na mój gust. Na elektrodzie gdzieś była też płyta bootowalna (~2MB) i słyszałem od kilku osób że to działa.

0
  • #3 19 Lut 2004 21:45
    MiSiEk#
    Poziom 20  

Stary konsolami zajmuję się tość sporo i powiem ci że te wszystkie boot cd to jest shiff i tyle bo musisz podmieniać płytki i połowa gier nie chodzi tak. Więc jak chodzi o ps2 to ja bym radił zamontować RIPPER2 najlepszy chip jaki jest na rysku do tego cuda SONY

Pozdro MiSiEk#

0
  • #4 20 Lut 2004 12:58
    gafek
    Poziom 17  

Popieram !!! Fuck the guarantee !!!!!

0
  • #5 29 Lut 2004 15:35
    J_Bravo
    Poziom 27  

plytki botowalne z elektrody nie chodzily, nie chodza i nie beda chodzic. (chyba ze masz tlocznie plyt CD w domu i odpowiedni programik)

plyty botowalne SLIDE CARD 3 Magic Swap V3 dzialaja bardzo slabo. nie polecam ich. jedyny plus to ze nie musowo konsoli przerabiac. i w razie wypalenia lasera serwis sony konsolke naprawi.

0