Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciekawy przypadek z programem Ad-aware 6.0 -

29 Sty 2004 13:19 927 6
  • Poziom 10  
    Czesto uzywam tego programu, mialem taki przypadek :po zakonczeniu procesu skanowania program wykryl 9 nowych obiektow oczywiscie usunołem je ,póżniej zrobilem defragmentacje dysku po defragmentacji uruchomiłem ponownie Ad-aware i okazało sie ze wykrył on 56 nowych obiektów.zaskoczony bylem tą sytuacja ,czy ktos moze mi to wytłumaczyc ,czy defragmentacja mogła w jakiś sposób na to wpłynąć ?
  • Poziom 26  
    Może w międzyczasie zaktualizował sobie bazę obiektów?
  • Poziom 20  
    Ogólnie mnie ten programik wynajdywał programy szpiegujące w czystym systemie daj sobie spokój!!!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 43  
    Jeden z nich nazywa się WMP GUID. :)
  • Poziom 11  
    może te "programy szpiegujące" z pierwszego postu to pliki cookies...?

• Poziom 18  
    Ja również używałem Ad-Aware 6.0 i byłem bardzo zadowolony ale postanowiłem wypróbować programik Spybot no i od tego momentu jestem jeszcze bardziej zdowolony. Ad-Aware nie wykrywał mi wszystkich szpiegów (np: Alexa, Gator, Gain) a Spybot wszystkie. Jedyny problem to w porównaniu z Ad-Aware jest rzadko aktualizowany, można powiedzieć że nawet bardzo rzadko. Ale ma o wiele więcej funkcji i widać że zaczyna się coraz bardziej rozwijać (nawet szybko jak na darmowy program). Wypróbuj go www.safer-networking.org