Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mam same zera serial number w nokii 6230

31 Maj 2008 16:20 3840 9
  • Poziom 24  
    Witam. Niedawno kupiłem nokię 6230 i jak się wpisuję*#06# to normalnie pokazuję się imei tak zwany ale jak sie wpiszę ten kod aby sprawdzić life timer i inne rzeczy to są same zera i nie wiem o co tutaj chodzi??
  • Poziom 22  
    a nowke kupiles? moze po flash'u ?
  • Poziom 24  
    Kupiłem używany i data produkcji to też zera same. Słyszałem że czasem są znaki zapytania same ale o zerach to nie słyszałem jeszcze.
  • Poziom 22  
    Tzn dla jasnosci po wpisaniu *#06# wyswielta sie numer imei ?? Czy pod bateria masz naklejke z numerem imei i cz ten numer sie zgadza? Czy po wpisaniu *#92702689# wyswietla Ci sie numer imei ? Zera w jakich pozycjach masz po wpisaniu dluzszego kodu??
  • Poziom 26  
    Jesli sie nie wylacza po 30 sekundach to wystarczy przeflashowac i zrobic wszystkie resety. Wszystko powinno wrocic do normy. Pewnie ktos sie bawil w edycje tych danych ;)
  • Poziom 24  
    Po wpisaniu *#o6# pojawia się numer seryjny a po wpisaniu tego dłuższego kodu mam zera w serial no.: oraz w made: a ten pod baterią numer zgadza się z tym w telefonie po wpisaniu tego krótszego kodu.
  • Poziom 22  
    Moja nokia kiedys wrocila z serwisu z zerami, po wgraniu nowego softa. Hm jakbys mial ????? w *#06# to bylby problem ale przeflashuj ja.
  • Poziom 24  
    A właśnie co oznaczają same znaki zapytania po wpisaniu *#o6#?? Zawsze mnie to ciekawiło
  • Poziom 24  
    Chciałem jeszcze dodać że w ogóle nie resetuję się ten telefon tylko wszystko bardzo dobrze działa.