Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

integra32 problem z czcionką - polskie znaki

radecki6 31 May 2008 16:38 1533 4
Optex
    radecki6
    Level 10  
    Witajcie, mam problem. Kupiłem całkiem niedawno centralę integra 32 do tego ekspander wejść + 2x LCD i mam podłączone czujki dualne i wibracyjne na okna. Chiałem zacząć programować centrale ale w niektórych opcjach lub polach do wypełnienia są różne "ślaczki" tzn. same polskie znaki. Dowiedziałem się iż to problem tego że przy konfiguracji "czegoś" nie skończyłem konfigurować i stąd ten problem. Polecono mi bym wgrał na nowo oprogramowanie do centrali. Zrobiłem to i dalej jest to samo. Ponadto przy pomocy programu dloadx nie mogę utwożyć partycji (tylko z poziomu LCD) ale strefy już mogę. taka sama rzecz jest z użytkownikami.
    Czy ma ktoś na lo lekarstwo?? z góry dzięki

Przeniosłem z "Zabezpieczenia Serwis" (sharp)
  • Optex
    BENO99
    Level 26  
    radecki6 wrote:
    "ślaczki"

Witam.
    Gdzie masz te "ślaczki" w DloadX czy na LCD ?
    Najlepiej podeślij--wrzuć na forum plik konfiguracji centrali wraz ze zdarzeniami.

Pozdrawiam
  • Optex
    radecki6
    Level 10  
    ślaczki są w dloadx i na LCD. sytuacja wygląda tak iż większość już ręcznie usunełem (oczywiście to co było możliwe) ale np. jak tworze nową partycje to zamiast "partycji 1" są "ślaczki" tzn np. ąłóśćfhhjis

już sobie poradziłem. musiałem resetnąćwszystko do ustawień fabrycznych i poskutkowało. teraz musze wszystko robić od nowa ale przynajmniej mam nadzieje wszystko będzie działać ok. Dzieki za chęci

Proszę nie pisać posta pod postem - scaliłem. (sharp)
    BENO99
    Level 26  
    Witam.
    1--Adresy LCD ustawione każdy inny ?
    2--Adresy ekspanderów ustawione każdy inny ?
    3--Identyfikacja LCD wykonana ?
    4--Identyfikacja ekspanderów wykonana ?
    Zapisano to wszystko w Flash centrali ??

Daj jeszcze ten plik konfiguracji.

Pozdrawiam
    radecki6
    Level 10  
    dzięki za pomoc ale już sobie poradziłem.
    zrobiłem restart ustawień do fabrycznych i zrobiłem na nowo indentyfikację LCD i ekspanderów.

Pozdrawiam