Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kod do radia Clarion PU 2295

beniovski2 31 May 2008 20:02 5215 5
    beniovski2
    Level 10  
    Witam mam pytanie jak wprowadzić kod do tego radia, wiem że jest to vin samochodu, czy da się bez pomocy serwisu i kompa.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    Owszem wiesz że gdzieś dzwonią ale nie do końca w którym kościele ;)

To radio nie ma kodu ale jest przypisane do konkretnego samochodu , i mylisz się bez serwisu i znajomości VINu który znajduje się w komputerze auta się nie obejdzie :idea:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html
    beniovski2
    Level 10  
    Vin samochodu mam, czyli tylko serwis pomoże. moje orginalne radio w Citroenie trafiło, tylko gra cd tuner nie. Mam sie udać do serwisu.
    damiancz
    Moderator of Car Radios
    Dokładnie - dealer albo dobry serwis RTV który się tym zajmuje. ;)
    beniovski2
    Level 10  
    Mam jeszcze pytanie w sprawie tego radyjka, czy kod vin wpisuje się do do radia czy wszystkie operacje związane z radiem wpisuje się do BSI samochodu. I jeszcze jedno czy można usunąć z radia wszystkie dane tak aby nie potrzebowało wpisywania vin. Proszę nie dziwcie sie pytaniom jestem z tego tematu zielony.
    jager66
    Level 11  
    kod VIN wpisuje sie do radia , dysponujac Lexia lub Planet trwa to okolo 10 min

Temat zamykam - wyczerpany. Na inne pytania odpowie fachowiec, do którego Kolega zwróci się o pomoc. [Mirek Z.]