Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Murano USA - lampy

01 Cze 2008 00:20 5971 4
  • Spec od Falowników
    Jak można przerobić tylne lampy w Nissanie Murano S AWD z USA rocznik modelowy 2007, aby było porządnie i przepisowo zrobione. Tylny klosz jest na LED-ach, które świecą słabo (pozycyjne), mocno (stop) lub migają (kierunek). Wszystkie LEDy są "na jednym obwodzie", cały klosz jest czerwony. Czy są szanse zastosować europejską lampę (jest podobno na żarówki)? Czy trzeba robić nowe okablowanie?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Zależy jaką masz wiązkę tylną, sygnały można wyłapać oddzielnie, czasem trzeba ciągnąc dwa przewody od wiązki środkowej, zobacz kostki, możliwe, że są na wiązce wyprowadzenia na lampy żarówkowe.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Witam, ja ostatnio przerabiałem dodga z 2007 i na jednym przewodzie był stop i kierunek, przy pedale hamulca jest czujnik, odciąłem odpowiedni przewód i wysterowałem nim przekaźnik, dalej bezpiecznik i do światła stop,światło przeciwmgłowe obowiązkowe, lampa dodatkowa i wsteczne światło też lampa dodatkowa (do, od malucha)
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Witam! Pewnie troszke za puzno ,ale moze komus sie przyda na przyszlosc,..
    Nissan Murano jest bardzo podobnie zbudowany do Infiniti FX,
    wiec polecam stronke :
    http://www.infinitifx.org/viewtopic.php?t=17293#p189299
    tam krok po kroku jest wyjasnione jak to zrobic najprosciej, mozna tez skorzystac z wyszukiwarki na stronce bo temat byl walkowany wielokrotnie.
    Pozdrawiam
  • Spec od Falowników
    Bardzo dziękuję za zaineresowanie.
    Przeróbka została wykonna przez specjalistyczny warsztat.