Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt cdc-a072 potrzebna instrukcja serwisowa

andreee 02 Cze 2008 01:39 1140 2
  • #1 02 Cze 2008 01:39
    andreee
    Poziom 24  

witam tak jak w temacie potrzebuje to takowego sprzetu instrukcje serwisowa, bo mam z tym sprzetem problem otoz wrzucilem do niego magazynek z plytami w domu w celu sprawdzenia czy wogule chodzi- wszystko chodzilo tzn przyjmowala plyty i oddawala bez problemu. szczesliwy ze dziala odlaczylem ja zostawiajac magazynek w srodku i poszedlem podpiac w aucie do radia. a tu niespodzianka zmieniarka nie reaguje tylko po podlaczeniu czyms kreci i jak sie nacisnie przycisk open to tez cos przemluci i po wszystkim. dodam zeby bylo fajniej radio jej nie widzi tzn jest caly czas no cd. probowalem juz roznych rzeczy, kombinacji itp zeby wyciagnac moje plyty, nawet zaczalem ja rozbierac ale wszelakie proby wyjecia magazynka spelzly na niczym... moze macie jakies pomysly co z tym zrobic badz co jej sie stalo bo jeszcze chwila a oddam ja na serwis albo z nerwow po prostu ja rozerwe albo wytne moje kompakty boschem bo cierpliwosc mi sie konczy. czy mogla sie ot tak zaciac? prosze o odpowiedzi i pozdrawiam

0 2
  • #2 02 Cze 2008 20:42
    djlj24
    Spec od car audio

A wystarczy odłączyć silnik od płyty i podając napięcie ręcznie wyjąć magazynek. No chyba, że masz przemielone tryby jak to w tym modelu często bywa. Wtedy wystarczy kilka śrub odkręcić i już można ręcznie ją przestawiać. Po co sięgać po flexa - iskry zniszczą płyty :).

0
  • #3 02 Cze 2008 21:30
    andreee
    Poziom 24  

na razie nie mam czasu sie tym pobawic ale mam plan ja rozebrac i ponownie zlozyc. tryby raczej nie sa przemielone bo juz kawalek ja rozebralem ale plyt dalej ruszyc nie moge bo magazynek sie zablokowal... i dlatego potrzebuje serwiosowki zeby umiec potem jak ja rozbiore do konca zlozyc jak nalezy....

0
  Szukaj w 5mln produktów