Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Subwoofer od Creative inspire T3000 w aucie

badboy23 02 Jun 2008 13:06 2417 8
  • Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    kora98
    Level 19  
    Ten "Subwoofer" nie nadaje się do auta ;)
  • Helpful post
    ganji
    Level 17  
    14V to byś chciał mieć w aucie :D to raz a dwa ze przecież podłączasz go do gniazdka 230V wiec musiałbyś mieć przetwornice 12V --> 230V :D

a poza tym :

kora98 wrote:
    Ten "Subwoofer" nie nadaje się do auta ;)

ot co :D

pozdrawiam
    kora98
    Level 19  
    Nawet jakby Ci to działało w aucie to i tak nie będzie żadnego efektu, to nie nadaję sie do auta, szkoda czasu na takie przeróbki
    storeweb
    Level 1  
    Czy ty wogóle rozumiesz co ci tu ludzie piszą:?::?::?::?:
    dominfight
    Level 17  
    ja wsadzilem suba z kompa logitech z5500 iiii.... fakt szyby prawie wypadly, w lusterka nie dalo sie patrzec bo wszystko sie rozmazywalo, fotel wzbogacil sie o funkcje masarzu... ale co z tego jak buczal a nie gral :D i to tak bardzo ze szybciej wysiadlem z auta niz do niego wsiadlem :D dlatego co jest przeznaczone do kompa to ma siedziec przy kompie a co do auta to ma siedziec w aucie :D suby moze te i sa mocne ( nie wiem jak creative ), ale tylko do domu ( i to ze slaba jakoscia - zejscie do 45Hz )... bo sasiad ktory ma dom oddalony od mojego o 100 metrow zadzwonil na straz miejska ze spac nie moze i mu sie cos w domu trzesie ( jakies fale akustyczne mu sie wytwarzaly w pokoju )... ale wracajac do tematu to kup sobie wufer za 100zl i bedzie lepiej gral o 100 razy :D