Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler voyager 93r.2,5 td świecą wszystkie kontrolki

sianio 02 Jun 2008 14:35 3252 5
 • #1
  sianio
  Level 15  
  Witam.Przeleciałem to forum na temat Chryslera bo szukałem rozwiązania mojego problemu lecz nie znalazłem.Wobec tego mam do panów pytanie.Czy spotkaliście się z takim objawem jak u mnie.A mianowicie autko pali bezbłędnie ,obroty normalne a na tablicy rozdzielczej wszystkie liczniki stoją jak zamurowane i wszystkie czerwone kontrolki i kontrolka stanu paliwa zaświecają się po jakiejś chwili .Nie próbowałem z tym jeżdzić bo nie wiem co to może być.Jeżeli moglibyście mi pomóc byłbym dozgonnie wdzięczny.

  Przeniosłem z "Zabezpieczenia Serwis". (sharp)
 • #2
  sianio
  Level 15  
  No dobra nikt mi nie chce odpowiedzieć lub nikt nie miał takiego przypadku.To choć powiedzcie mi czy Chrysler voyager z 1993 turbo disel był już wyposażony w komputer sterujący pracą silnika lub innymi urządzeniami w tym aucie.
 • #3
  sianio
  Level 15  
  To jeszcze raz ja.Nikt nie odpowiada,ale może ktoś ma schemat instalacji elektrycznej do chrysler voyager 1993 TD,byłbym niezmiernie wdzięczny.
 • #4
  mansky
  Level 19  
  Sprawdż czy przewody od czujnika przy kole zamachowym nie są urwane.Jeżeli są całe to może być uwalony czujnik.W jednym i w drugim przypadku nie będziesz miał ładowania i nie wygasi ci kontrolek. Czujnik znajduje się na obudowie sprzęgła w przedniej części silnika .Jest on przysłonięty wężem o chłodnicy terbo.Czujnik ten po odpaleniu silnika uruchamia regulator napięcia alternatora i sterowanie podwyższeniem obrotów na zimnym silniku.

  Dodano po 3 [minuty]:

  przepraszam za błąd ,ma być ;od chłodnicy turbo ; a nie terbo.Sterownik do alternatora i podwyższenia obrotów jest na lewym nadkolu.
 • #5
  sianio
  Level 15  
  dzięki za odpowiedz ale o to chodzi że ładowanie jest.Oddałem sam.do mechanika,napiszę co stwierdził.
 • #6
  sianio
  Level 15  
  Witam ponownie.,Auto odebrane od mechanika naprawione.Kosztowało mnie to 350zł.aby dowiedzieć się że przeszedł jakiś układ scalony w regulatorze ładowania.No ale teraz już wszystko działa.Czyli zamykam temat.