Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

obecnie najlepszy glosnik do subwoofera od STX'a

smalec97 03 Jun 2008 23:09 1506 5
    smalec97
    Level 10  
    Witam. Pytanie jak w temacie: jaki jest obecnie produkowany przez STX'a glosnik niskotonowy. Chodzi mi o glosnik z oferty niskotonowych i estradowych (z pominieciem gdn 46 ze wzgledu na koszta ;) czyli do 200zl ). Glosnik mial by grac w pomieszczeniach 20-50 m kw. i zalezy mi na jak najwiekszym natezeniu (jakosc niekoniecznie). Opis tego jak gra, wrazenia i propozycje co do wielkosci budy i strojenia tez byly by mile widziane ;) Obiecuje ze niebawem pojawi sie cos ode mnie w DIY :) z gory dziekuje i pozdrawiam.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    milo.jan
    Level 22  
    W tej cenie z stxa jest GDN-38-550-4-AE lub 8 omowy.
    Ma dość dobrą opinię i skuteczność!
    smalec97
    Level 10  
    czyli on sprawdzi sie najlepiej z calej oferty STX'a, tak? moze jeszcze jakas alternatywa dla niego? Ewentualnie w jaka bude go zaaplikowac i jakie strojenie? Moze odwrotka?
    gófer
    Level 34  
    Panowie, tylko nie 8-mio omowy bo on ma skaszanione parametry. Kup gdn 38-550-4 a powinieneś być zadowolony.

Jaki masz wzmacniacz do tego?
    smalec97
    Level 10  
    Wmacniacz jaki posiadam to mosfet 400W jednak planuje zaopatrzyc sie w cos mocniejszego. Pozdrawiam i dziekuje