Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio od Renault Megane CD uszkodzona pamięć

RTV Tronik 04 Cze 2008 10:00 2627 4
  • #1 04 Cze 2008 10:00
    RTV Tronik
    Poziom 9  

Mam problem z radiem samochodowym jest to radio od Renault Megane nie wiem jaki to model bo przemalowany jest przedni panel na srebrnoa z boku na radiu sa tylko takie napisy:
    RNRD 2550011296
    RENRDW 270-10
    FD02 0511 0011296
    A jest z nim taki problem ze ktos zaczol w nim grzebac i uszkodzil pamiec 24C64 a dokladnie to pekla na połowe nie wiem czy jest to radio kodowane czy nie bo bez zawartosci pamieci nie chce odpalic nic. Mam zrobione zdjecie przedniego panela jak by komus pomoglo. Nie wiem czy moge pisac tutaj o podrzucenie mapy pamieci ale jesli tak to poprosze tutaj badz na email diodax(malpa)neostrada.pl a jesli nie to moze ktos zna dokladny model tego radia i jakiej to jest produkcji bo wyglada to na Philipsa!

1 4
  • #2 04 Cze 2008 10:08
    SlaweK
    Poziom 43  

RENRDW 270-10 to jest model, i pewnie jak poprzednie jest kodowane a podejrzewam że jest to część systemu audio która sama nie zagra, bez wyświetlacza, tunera i wzmacniacza.

A tak na marginesie to wkurza mnie jak ktoś podaje maila w poście prosząc o informacje, to jest FORUM a ściana płaczu z ogłoszeniami !

SławeK

0
  • #3 04 Cze 2008 10:34
    apap
    Poziom 21  

Mając oryginalnego bina można z tym radyjkiem zrobić wiele, nie licz jednak za bardzo, że uzdrowisz go na klonie.

0
  • #4 04 Cze 2008 21:08
    djlj24
    Spec od car audio

Kodowane jest, bez wyświetlacza nic nie zrobisz bo nawet poprawnie się nie włączy - będzie pobierać prąd ale nie pójdzie dalej, czeka na odpowiedź wyświetlacza.

0
  • #5 04 Cze 2008 22:21
    daras984
    Poziom 22  

kolega myli się radio włączy się bez wyświetlacza raz osobiście wbiłem nawet kod bez wyświetlacza a radio można zrobic bez kodu

Przypominam, że na forum obowiązują zasady pisowni - p.15 regulaminu. [Mirek Z.]

0
  Szukaj w 5mln produktów