Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH -3700MP - nie włącza się

05 Cze 2008 07:54 2097 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich i liczę na pomoc. :cry:
    Otóż miałam potrzebę wybrania akumulatora z samochodu na dłużej i teraz nie mam pojęcia jak aktywować radio.
    Po włożeniu panela, radio nie włącza się.
    Wiem, co niektórzy powiedzą typowa blondynka ale ja na prawdę nie wiem jak to zrobić.
    Do tej pory nie musiałam się tym zajmować, więc się nie interesowałam takimi sprawami radio grało i było wszystko o.k.
    Książki serwisowej nie mam a może nie wiem gdzie jest.
    Liczę na pomoc w tym temacie :cry:

Należy zapoznać się z regulaminem: https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php i czytać opisy działów.
    Tytuł tematu poprawiłem, temat przeniosłem z Radia Samochodowe Schematy. [Mirek Z.]
  • Poziom 43  
    Nic się nie aktywuje, podłączasz poprawnie akumulator i to radio ma działąć. No chyba że przez pomyłką podłączyłaś na chwilę odwrotnie lub iskrzyłaś klemami przy ich zakładaniu. Moja porada to sprawdzić bezpieczniki w aucie a potem podjechać do elektryka samochodowego.

SławeK
  • Poziom 2  
    Dzięki za szybka odpowiedz.
    Samochód zabrałam z warsztatu a majster powiedział, że musiał odłączać akumulator i z tego powodu rozregulował się zegar i radio, że musze teraz szukać fal aby nastroić.
    Może to śmieszne co napiszę, ale ja zawsze wkładałam tylko panel i działało a teraz nie bardzo wiem jak mam postąpić aby radio było aktywne i abym mogła ustawić fale.
    Proszę o pomoc.
    Wcześniej jak miałam radio to aby go aktywować trzeba było użyć kombinacji klawiszy a w tym radio nie wiek jak to zrobić.
    :cry:
  • Spec od car audio
    Jak radio się nie włącza to na 90% bezpiecznik z tyłu radia do wymiany, częsta sprawa po dłuższym odłączeniu akumulatora.
  • Poziom 2  
    Dzięki za szybką odpowiedz.
    Jutro sprawdzę i w razie co będę pisała.
    Czyli mam rozumieć, że powinnam tylko włożyć panel i powinno działać, nie muszę przetrzymywać kombinacji klawiszy:?: