Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Polar pdg 585 - wylewa wodę w czasie prania

daanek 05 Cze 2008 17:54 1811 5
  • #1 05 Cze 2008 17:54
    daanek
    Poziom 9  

pralka podczas włączonego programu wylewa wodę, hydrostat sprawdziłem dmuchając i słychać , że styki łapią, rurka hydrostatu też drożna, zastanawia mnie sprawa elektrozaworu, a może to programator. Bardzo proszę o radę.

• #2 05 Cze 2008 18:42
    colcolcol
    Poziom 25  

daanek napisał:
    , zastanawia mnie sprawa elektrozaworu,.

Nie zastanawiaj się:), jeżeli wyłaczysz pralkę z sieci a ona pobiera wodę to on (elektrozawór ) jest do wymiany jeżeli przestaje pobierać to wyczyść: ten wężyk ze zbiorniczkiem (dmuchanie zostaw na policję-wymyj to!) i sprawdź wąż-zasobnik zbiornik (zapchany proszkiem) oraz deflegmator: cienki karbowany wąż (3cm średnicy) mający wylot z tyłu u góry pralki, zapycha się sitko zamontowane w środku węża przy pralce

• #3 05 Cze 2008 20:24
    daanek
    Poziom 9  

to nie jest to, niestety,

• #4 05 Cze 2008 20:54
    asdasd11
    Poziom 22  

Wąż spustowy nie jest za nisko?

• #5 06 Cze 2008 16:40
    daanek
    Poziom 9  

wąż jest na odpowiedniej wysokości, ale co dalej, okazuje się , że to chyba programator, na programach, które nie były używane albo rzadko wszystko dzieje się poprawnie,da się rozebrać ten programator, ?

• #6 06 Cze 2008 17:06
    schnauzerman
    Specjalista AGD

sprawdź jeszcze szczelność układu regulacji poziomu wody, szczególnie miejsce gdzie rurka łączy się z hydrostatem obetnij około 7mm rurki i wciśnij na hydrostat

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME