Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audi A6 C5 - preblemy z klimatyzacją

06 Cze 2008 13:08 5280 3
  • Poziom 10  
    witam.mam taki problem bo od wczoraj przestala mi dzialac klima to znaczy jak ja uruchomie to silnik nie dostaje obciazenia.niby lekko dmucha ale nie moge zwiekszyc podmuchu i go zmiejszyc oraz nie moge ustawic temperatury to znaczy na wyswietlaczu wszystko sie zwieksza i zmniejsza ale to nie dziala i nie chodzi wentylator.prosze was o pomoc.moze sie ktos z tym spotkal.

Dodano po 2 [godziny] 2 [minuty]:

wlasnie doszedlem do tego ze mialem spalony bezpiecznik pod numerem 25.kupilem nowy wsadzilem i jak auto nie jest zapalone to klima dziala a jak zapale to przepala bezpiecznik.od czego jest ten bezpiecznik i dlaczego moze sie tak dziac.

Dodano po 2 [godziny] 41 [minuty]:

radio ze zmieniarka odpada bo dlaczylem to kompletnie i dzieje sie to samo z tym bezpiecznikiem.mysle ze jak mechanik podlanczal mi zabezpieczenie w postaci odciecia zaplonu to cos zrabal i dlatego pali bezpiecznik od dmuchawy.tylko nie wiem co on mogl zle zrobic.macie jakies pomysly?
  • Poziom 12  
    wentylator sprawdź czy nie ma zwarcia
  • Poziom 10  
    panowie gdzie jest zamontowana dmuchawa i wentylator w audi c5.
  • Poziom 11  
    wentylator dmuchawy zamontowany jest z przodu po prawej stronie nad schowkiem, aby do niego się dostać trzeba odkręcić 5 śrub (trzy na górze schowka i dwie pod schowkiem) jak już zdemontujesz schowek na widoku będzie wentylator