Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

polsat źle działa po zmianie satelity

06 Cze 2008 08:40 1760 10
  • Poziom 9  
    ostatnio zmieniłem talerż na nowy 65cm,po ustawieniu było na górnym pasku 69 na dolnym 58 59 . i sygnał zanikał poruszeniu talerzem procenty spadły do 52 ale nieginie program .co jest nprzyczyną
  • Poziom 21  
    Nieprawidłowe ustawienie.
    Konwerter został stary ?
    Wielkość poprzedniego talerza ?
  • Poziom 32  
    Pierwsza zasada talerz ma byc 90
    przewod 100db i kowerter 0,3-0,2 db
  • Poziom 9  
    trzy8 napisał:
    Nieprawidłowe ustawienie.
    Konwerter został stary ? tak stary to jakiś samsung jest
    Wielkość poprzedniego talerza ?
    jakieś 80 ale troche pordzewiały
    przewód zwykły antenowy . dodam jeszcze że miałem z miesiąc temu pożyczony oryginalny talerz z konwerterem od CP od kolegi i było na dole aż 70 % DLATEGO SKUSIŁEM SIĘ NA MNIEJSZY TALERZ I ZNALAZŁEM NA ALLEGRO TAKI SAM KONWERTER JAK BYŁ U KOLEGI
  • Poziom 32  
    Witam
    Zrob to co pisze i po klopocie
  • Poziom 24  
    Pytanie do Kolegi SSSS, co to znaczy KABEL 100db?
  • Poziom 31  
    do SSSS.
    Cytat:
    Pierwsza zasada talerz ma byc 90
    przewod 100db i kowerter 0,3-0,2
    8-O Pewnie że dobrze ale po co??
    Po prostu kolega musi dokładnie ustawić swoja czaszę, pewno ma z plastykowym stelażem, więc sie nieco pomęczy z dokładnym ustawieniem, ale jeśli mu się uda to będzie miał odbiór bez problemów.
  • Poziom 43  
    wielki3333 napisał:
    ostatnio zmieniłem talerż na nowy 65cm,po ustawieniu było na górnym pasku 69 na dolnym 58 59 . i sygnał zanikał poruszeniu talerzem procenty spadły do 52 ale nieginie program .co jest nprzyczyną

Przecież to normalne. Jeżeli talerz ustawiony prawidłowo to ruszając nim sygnał się pogarsza. 59 % to jak na taki mały talerz całkiem dobrze.
    Kolega SSSSS chyba wszystkie posty pisze 100db( jak już to dB).
    Moim zdaniem czaszy nie ruszać. Miałem przypadek , że na starym konwerterze Cyfry( Wizji) i ich maleńkim talerzu dolne było 69%.
    Same 0,2dB to jeszcze nie wszystko.
  • Poziom 21  
    Usterka usunięta??
    Po pierwsze to podstaw sprawdzony konwerter i jedną usterkę masz z głowy , oprogramowanie tunera orginalne ??
  • Poziom 9  
    jak już pisałem ruszając lekko talerzem pogorszyłem parametry ale polepszył się odbiór i jest nawet viva z którą miałem zawsze problem. oprogramowanie oryginalne konwerter samsung niewiem jaki model
  • Poziom 21  
    Czyli po problemie jeżeli masz odbiór .