Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strasznie cicho Centrala PANASONIC 206

06 Cze 2008 11:49 1056 2
  • Poziom 9  
    witam
    mam maly problem; otoz mi tu narzekaja, ze slabo w sluchawce slychac i jak jest glosno w buirze to maja straszne trudnosci z telefonami. wiec sie zastanawiam czy jest moze jakis glowny ,, zawor,, glosnosci na centralce? oczywiscie wszystkie telefony maja volume na full, wiec to nie jest to:).

dodam ze mam dwie linie publiczne , na pierwszej lini jest adsl wiec nie moglem podlaczyc bezposrednio tp skretki do centralki. poprostu do gniazdka podlaczony jest adsl filter jeden kabel pod telefon jest ciachniety i prowizorycznie podlaczony do kabelka ktory to jest na porcie
    CO1 ?!. druga linia tez wyglada troche kosmicznie. otoz nie mamy na centralce wykrywacza faxu pod CO2. wiec to skretki tp podlaczny jest fax i dalej to idzie pod CO2. oczywiscie wszystko chula tylko jak powiedzialem z ta glosnoscia jest nie za dobrze.

pytanie; czy te prowizoryczne laczenia moga miec wplyw na glosnosc?
    oczywiscie sa porzadnie polaczne i zabezpieczone tasma - wiec nic tam nie lata.

czy moze jest mozliwosc podglosu w samej cetralce? niestety nic nie znalazlem w instrukcji

czy broadband na lini moze miec wplyw?

czy same telefony moga byc uszkodzone (stare) dodam,ze kupilismy to jako uzywke wiec wszystko jest mozliwe

pozdrawiam i dziekuje za jakakolwiek podpowiedz
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    dzieki za odpowiedz... dzisiaj wlasnie doswiadczylem tego zjawiska - mianowicie zadzwodzilem w jedno miejsce w ktorym to przelaczano mnie z jednego depart na drogi i tak po 15min przelaczania:) nagle volume spadl o jakies 60% nie dalo sie rozamawiac. przy nastepnym telefonie problem znikl. wiec stawiam na sama centralke, raczej. w kazdym razie dzieki za info