Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera internetowa Tracer Web Eye XLP-11S

marcus56 06 Cze 2008 20:18 17794 16
  • #1 06 Cze 2008 20:18
    marcus56
    Poziom 9  

Poszukuję sterowników do kamerki Tracer Web Eye XLP-11S,
    z góry dziękuję za pomoc

• Fibaro
  • #4 07 Cze 2008 22:20
    marcus56
    Poziom 9  

kamil2993 napisał:

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim problemem ale na tej stronie nie ma sterowników, oglądałem ją wcześniej, ktoś na Forum Gery też odsyłał ludzi na nią, zupełnie nie wiem po co.

Dodano po 9 [minuty]:

Murdoc84 napisał:

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim problemem, zainstalowałem i nie zadziałało, tyle że już nie bardzo wiem czy te od 13-stki nie chcą współpracować z 11-stką, czy może z kamerką jest coś nie tak. Wychodzi na to że dowiem się dopiero wtedy gdy dopadnę stery od jedenastki.

• Fibaro
  • #6 07 Cze 2008 23:22
    Pytong
    Poziom 32  

marcus56 napisał:
    tyle że już nie bardzo wiem czy te od 13-stki nie chcą współpracować z 11-stką, czy może z kamerką jest coś nie tak.
    Wystarczy, że maja inny sensor albo kontroler. Sterowniki już nie bedą pasować.

Podaj VED i DEV urzadzenia.

• #7 25 Gru 2008 15:46
    puszczu7
    Poziom 2  

Przepraszam ale ja też szukam sterowników do tej kamery i nie mogę ich nigdzie dostać a dostałem ją bez sterowników na płycie i chciałbym aby ktoś podał mi link do strony ze sterownikami lub wysłał sterowniki lub link na ten adres e-mail puszczu7(malpa)op.pl. Nie prosiłbym o to gdyby te strony z tych linków działały ale niestety link z 4 shared już się przeterminował a dowloadnova jest płatny a te ze strony tracera nie działają do tej kamerki. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc gdzyż jest to prezent świąteczny i dobrze by było gdyby działał . Jeszcze raz bardzo dzię kuje za pomoc :D

• Fibaro
  • #8 25 Gru 2008 17:34
    Pytong
    Poziom 32  

Pytong napisał:
    marcus56 napisał:
    tyle że już nie bardzo wiem czy te od 13-stki nie chcą współpracować z 11-stką, czy może z kamerką jest coś nie tak.
    Wystarczy, że maja inny sensor albo kontroler. Sterowniki już nie bedą pasować.

Podaj VED i DEV urzadzenia.

Mówiłem wcześniej i powiem teraz to samo : ) A pomocy udzielamy tu a nie na skrzynce email.

• #9 25 Gru 2008 18:10
    msichal
    Poziom 21  

Spróbuj te: Link są od modelu XLP-14S ale mogą zadziałać, niestety ci z tracera nie są na tyle mądrzy żeby wrzucić sterowniki do wszystkich swoich produktów...

• #10 25 Gru 2008 19:24
    puszczu7
    Poziom 2  

no niestety ale te od 14 nie działają gdyż sprawdzałem :cry: a ci od tracera to faktycznie się nie napracowali z wrzucaniem sterowników . No niestety ale wielkie dzięki za zainteresowanie się moim problemem może ktoś go w końcu rozwiąże

• #11 25 Gru 2008 19:38
    Pytong
    Poziom 32  

puszczu7 napisał:
    Dzięki za zainteresowanie się moim problemem może ktoś go w końcu rozwiąże

Może w końcu podasz dane o których mówiłem, bo linki to tak możemy wklejać bez końca.

• #12 25 Gru 2008 23:38
    puszczu7
    Poziom 2  

chciałbym podać ale niestety dostałem kamerke bez niczego ani bez pudełka bez instrukcji bez papierów bez płyty nic tylko kamere

• #13 05 Lip 2009 18:24
    Gienekek
    Poziom 1  

Witam. Mam ten sam problem ale moja "zieleń " jest intensywna. Stad pytanie - a gdzie znajdę te VED i DEV urządzenia. Na obudowie i w instrukcji nie widzę, "EVEREST Ultima Edition" też "kreta rżnie" Do miłego ...

• #14 11 Gru 2010 20:16
    bayer1330
    Poziom 2  

Witam. kupiłem dzisiaj kamerkę tracer, nie wiem jaki to typ bo nigdzie nie jest napisane tylko ze ma mikrofon i 5 m.pikseli, w opakowaniu była mała płytka instalacyjna. ale do czego zmierzam jakość obrazu jest maksymalnie mizerna jak ze starych kamerek 1,3m kombinowałem w ustawieniach ale jakoś bez rezultatów, czy miał ktoś podobny problem i udało mu się jakoś polepszyć tą jakość? wielkie dzięki za pomoc

• #15 11 Gru 2010 21:36
    Kolobos
    Spec od komputerów

Probowales regulowac ostrosc obracajac obiektyw?

• #16 11 Gru 2010 22:51
    bayer1330
    Poziom 2  

Tak próbowałem, od tego zacząłem, ale ten obraz jest jak z tych starych kamerek praktycznie zero "wyrazu i ostrości wizualnie jak na 1.3m a nie na 5m" czy jest możliwość ze to wina sterowników czy może ja nie umiem jej programowo " wyostrzyć "? dzięki za każdą sugestię.

• #17 12 Gru 2010 13:12
    bayer1330
    Poziom 2  

może wam coś to podpowie ale w ogóle nie aktywne funkcje takie jak: jakość i kompresja próbowałem paru kombinacji ale bez skutecznie po prostu nie dają się przełączyć, dzięki za każdą pomoc :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME