Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit WITL85-cały czas z przerwami pobiera wodę.

Bosstar2 06 Cze 2008 22:19 3182 2
  • #1 06 Cze 2008 22:19
    Bosstar2
    Poziom 12  

Witam kolegów! Mam problem z pralką WITL85.Na początku startuje normalnie.Pobiera wodę-troszkę-wypuszcza,czeka i za chwilę pobiera wodę normalnie,zaczynają się ruchy rewersyjne,włącza sie grzałka(słychać szum grzanej wody),i od tej chwili co kilka sekund włącz się elektrozawór i pralka pobiera wodę(choć jest bez wsadu bielizny). W czasie tych momentów kiedy pralka pobiera wodę słychać dalej szum grzałki. W obawie przed przelaniem
    skasowałem program,i ustawiłem na wypompowanie.Pralka wypompowała wodę ale wskazywała błąd-Kontrolka blokady migała szybko,a wraz z nią
    kontrolka opóźnionego startu-trochę wolniej.Takiego stanu nie można było zresetować,nawet wyłączyć wyłącznikiem.Uspokoiła się po wyłączeniu wtyczki z gniazda.Czy ktoś z kolegów miał taki problem lub zna kod błędu.
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam ! Może źle opisałem pulsujące lampki.Szybko pulsuje czerwona(zablokowania),a wolniej zielona, pierwsza od lewej w rzędzie poziomym(nad przyciskiem z symbolem zegara).
    Pozdrawiam.

1 2
  • #2 07 Cze 2008 09:48
    A1234nd
    Poziom 19  

albo hydrostat lub elektronika

0
  • #3 13 Cze 2008 12:56
    Bosstar2
    Poziom 12  

Witam.Rozwiązałem problem.Dwa styki hydrostatu były mocno zaśniedziałe.
    Po oczyszczeniu ich ,pralka normalnie ruszyła.

0