Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault laguna przeróbka pompy paliwa na zewnętrzną

07 Cze 2008 08:41 5034 6
  • Poziom 15  
    Witam

Mam mały problem a mianowicie zakupiłem pompę paliwa firmy maxgear która ma 3bar ciśnienia roboczego i mam problem z podłączeniem wyjścia ponieważ na końcu jest gwint a z boku niego dziurki i oczywiście na samej rurce i pytanie moje czy wystarczy założyć na to wężyk i zacisnąć czy trzeba coś jeszcze dokładać w sklepie gdzie to kupiłem mówią że nic więcej nie trzeba. Więc proszę o radę.
  • Poziom 30  
    pompa musi miec sitko.
    Wezyk mozna załozyc i powinno byc ok, ale pompa musi lezec w paliwie inaczej Ci nie zassa.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    cardiag napisał:
    pompa musi mieć sitko.
    Wężyk mozna założyć i powinno być ok, ale pompa musi lezec w paliwie inaczej Ci nie zassa.

Kolega pisze o pompie zewnętrznej , więc coś nie tak z tym zanurzeniem w paliwie :)
    A ten gwint i dziurki z boku to wyjście na przewody wysokociśnieniowe, podobne mocowanie jak w starszych mercach na filtry paliwa.
  • Poziom 15  
    Zgadza problem rozwiązałem ale mam problem innej natury pompka ta nowa dość głośno pracuje rozumiem trochę głośniej ale bez przesady gdzie można szukać problemu?. W tej chwili wygląda to tak wąż idzie od baku przez oryginalny filtr i do pompki.Teraz szczegóły wąż zasilający jest to wąż wysokociśnieniowy bo oryginalnie ten wychodzi z baku jest on cieńki i jest zrobiona redukcja na pompkę paliwa bo tam na wejściu jest ok 10mm .i na wyjściu też redukcja. Nic nie wycieka wszystko jak najbardziej odizolowane od pakaryny żeby nie powodowało zbędnych stuków ale nadal mi się to podoba .Co by poprawić ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    puść pompkę na próbę bez redukcji, zobacz czy będzie ciszej, z doświadczenia wiem, że te pompy są dosyć głośne.
  • Poziom 2  
    Witam gdzie jest pomka paliwowa diesel laguna