Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Partner - wymiana tranzystorow w nawiewie nic nie dala

yuro 07 Cze 2008 18:48 1935 7
  • #1 07 Cze 2008 18:48
    yuro
    Poziom 9  

Witam!
    W moim Peugeocie partnerze dmuchawa nawiewu dzialala tylko na najwyzszych obrotach (IV) wiec zgodnie z instrukcjami znalezionymi na forach wymienilem tranzystory przy silniczku. Przed chwila wszystko to zamontowalem, wlaczam dmuchawe, a tu klapa:( Jak dzialalo tak dziala. Wymiana tranzystorow nic nie pomogla. Co robic? Gdzie szukac przyczyny? Z gory dziekuje za pomoc:)

0 7
  • #2 07 Cze 2008 19:02
    monrant
    Poziom 22  

yuro napisał:
    . Co robic? Gdzie szukac przyczyny? Z gory dziekuje za pomoc:)

Każdą robotę należy wykonywac z głową, a nie tylko korzystając z gotowców forumowych. Wypada się cieszyć, że lekarze nie poszli na taką łatwiznę.
    Co trzeba zrobić-wiem. To ja byłem autorem porad odnośnie tych tranzystorów,

0
  • #3 07 Cze 2008 19:32
    yuro
    Poziom 9  

Jak wiesz to powiedz.:) A o tych tranzystorach jest mowa na wielu forach i w zdecydowanej wiekszosci przypadkow one sa przyczyna takiego dzialania nawiewu.

0
  • #4 07 Cze 2008 21:29
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Obawiam się, ze kolega, tak jak wszyscy inni użytkownicy forum, nie jest posiadaczem szklanej kuli i nie potrafi dać jednoznacznej odpowiedz. Najpierw samemu przeglądnij instalację, przemierz moduł sterujący...

0
  • #5 07 Cze 2008 22:09
    yuro
    Poziom 9  

No jasne ze nikt tu nie jest jasnowidzem ale moze ktos mial podobny problem i napisze jak sobie poradzil:)

0
  • #6 07 Cze 2008 22:13
    monrant
    Poziom 22  

A nie łaska sprawdzić samemu co się dzieje na bazie tranzystorów z chwilą gdy dokonujesz regulacji?

0
  • #7 07 Cze 2008 22:25
    yuro
    Poziom 9  

Jakbym wiedzial jak to zobic, a potem zinterpretowac wyniki pomoiarow to nie prosilbym tutaj nikogo o pomoc:)

0
  • #8 07 Cze 2008 22:36
    Blicek
    Poziom 26  

Zapodaj jakies zdjecia modulu. Moze bedzie latwiej podpowiedziec

2