Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VoIP Linksys PAP2 problem z web

07 Cze 2008 22:17 1663 3
  • Poziom 16  
    VoIP Linksys PAP2 nie mogę wejść w menu z poziomu przeglądarki,probowałem w IE i firefox,znam numer ip bramki,menu z poziomu sluchawki smiga,moza zmieniac wszytkie ustawienia,przywróciłem fabryczne ,ping na bramke idzie bez problemu ,podłączony jest do routera ,próbowałem tez bezpośrednio przez skrętkę crros,ale tez porażka.
    Mozę ktoś miał taki problem ,albo wie jak w to wejsc ,bo nie mam pomysłu już
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Aby działało na PC musisz mieć IP z tej samej klasy co jest na bramce VoIP.
  • Poziom 16  
    Próbowałem wszystkich opcji z ip, ip routera 192.168.1.1 , kompa 192.168.1.10 i voipa 192.168.1.100 maska wszedzie 255.255.255.0 ,zmienialem na statyczny i dynamiczny i caly czas ten sam problem.
    dzieki za zainteresowanie
  • Poziom 10  
    Witam, temat dość stary, ale może komuś innemu pomogę :)
    Zapewne masz wyłączony w bramce dostęp przez panel przeglądarkowy. Ponowne włączenie przez menu głosowe (IVR), a więc w aparacie telefonicznym dołączonym do Line 1 lub 2, należy wystukać cztery gwiazdki (****). Uwaga! Menu głosowe "gada" po angielsku. Następnie na klawiaturze tlf wybrać 7932 i potem 1, zatwierdzić przez "krzyżyk" czyli #. To tyle, powinno zacząć działać, na wszelki wypadek zrób reboot przez wyłączenie na chwilę zasilania.