Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307 hdi klimatronik "a/c linia bsi"

07 Jun 2008 23:08 9990 5
 • Level 23  
  Witam! Mam problem z klimatyzacją w aucie jak w temacie. Nie chodzi. Tester brain bee 6000 wypisuje tylko a/c linia bsi oraz blokadę wiatraczka czujnika temperatury wnętrza. O co chodzi z tą a/c linia bsi? Klucz sprzęgła sprężarki (vn820) i reszta. Co mu zrobić?
 • Helpful post
  Level 22  
  klima wysyła żądanie klimatyzacji do BSI, byc może jest coś z linią żądania klimatyzacji.
  Wiatraczek może być zasyfiony kurzem.
 • Level 23  
  Witam i dziękuję za błyskawiczną odpowiedź! Znaczy bsi pełni wyłącznie rolę wykonawczą, bez funkcji decyzyjnych. Co do linii żądania-panel i sterownik klimy jest połaczony z bsi chyba tylko przez can-a. Więc jeśli się zgłasza testerowi to fizycznie can klimy musi jakoś chodzić. Ma ktoś jakiś shemat połączeń can dla tego auta?
 • Helpful post
  Level 22  
  Masz to od 2,0HDI. Ludzie , piszta jaki silnik jest w wozie.
  Peugeot 307 hdi klimatronik "a/c linia bsi"
  i opis:
  Peugeot 307 hdi klimatronik "a/c linia bsi"
 • Level 23  
  Dzięki panowie. Ale kłopot ciągle jest. Poprawiam się-1,6 HDI. Wygląda na to, że bsi nie rozumie co do niego gada panel od klimy. Nie załącza sprzęgła kompresora, ale też nie włącza ogrzewania tylnej szyby-obie funkcje sterowane z panela klimatyzacji. Fizycznie wyjście na sprzęgło jest ok, vn820 też. Ma to auto oddzielny sterownik klimatyzacji, czy siedzi on w panelu(klima automatyczna). Tester jak wspominałem znajduje błąd a/c linia bsi, wygląda jkby się z klimą komunikował, jednocześnie nie odczytuje stanu przycisków na panelu. Panel steruje tym, co ma podpięte bezpośrednio-wentylator, klapy. Co mu zrobić?