Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi Delta CC i zmieniarka Blaupunkt CDC-A08

drakos 09 Cze 2008 18:56 3486 5
  • #1 09 Cze 2008 18:56
    drakos
    Poziom 12  

Posiadam taki zestaw i nie bardzo chce to działać pytanie moje czy szeroka audi delta powinna działać z ta zmieniarka ?

0 5
  • #2 09 Cze 2008 19:10
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Według mojej wiedzy - niestety nie :idea:

0
  • #3 10 Cze 2008 18:04
    djlj24
    Spec od car audio

Według tego co ja wiem to może działać. Delta CC steruje zmieniaczem Blaupunkta (w oryginale OEMowy CDC-M3 z interfejsem). Trzeba zrobić kabel i sprawdzić, może być problem z przełączaniem utworów.

0
  • #4 11 Cze 2008 19:52
    drakos
    Poziom 12  

podłączyłem zgodnie ze schematem ze strony http://studio24.prv.pl/ i nie dziala tzn po wlaczeniu slychac ze zmieniarka wybiera plyta zaczyna krecic i przestaje ale po nacisnieciu klawisza MODE nic sie nie dzieje ma ktos jakas sugestie ?

0
  • #5 13 Cze 2008 15:35
    djlj24
    Spec od car audio

Dlatego napisałem, że może działać a nie że będzie działać. Interfejs sterowania CD w Blaupunkcie nie zmienił się od lat, zmieniła się kolejność danych w ramkach. Na 99% poprawnie by działał model CDC-A05 pracujący jeszcze na starej ramce, CDC-A08 ma nową ramkę (po to aby zmieściły się tam też dane od pilota, MP3 drive i jeszcze paru drobiazgów). Zwróć uwagę na opis podany na radiu bo z tego co pamiętam to 2 styki są zamienione miejscami w stosunku do zwykłego radia Blaupunkta.

0
  • #6 14 Cze 2008 19:59
    drakos
    Poziom 12  

Niestety ale nie będzie działać podlaczylem do radia RNS 149 i zmieniarka śmiga prześledziłem różnicę zmieniłem kabelki i nic z tego po przyciśnięciu MODE nic sie nie dzieje

Pytanie do znawców czy teoretycznie istnieje możliwość podsłuchania (np. analizatorem stanów) komunikacji pomiędzy radiem blaupunkta a zmieniarka i na tej podstawie stworzenie jakiegoś konwertera sygnału ? czy ja to blednie rozumuje ?

0
  Szukaj w 5mln produktów