Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o wzmacniacz Technics SU-A700 (czy on szumi ;) )

09 Cze 2008 19:30 1395 3
  • Poziom 17  
    Witam wszystkich elektrodowiczów, tak na szybko czy wzmacniacz Technics SU-A700 ma słyszalne w głośnikach szumy własne? napewno ma jak każdy zwmacniacz ale jakiego poziomu?

Zdobyłem uszkodzony wzmacniacz Technics SU-A700 (rozebrałem 1 hybryde i wymieniłem polówkę i kilka elementów) poczytałem troszkę na temat tego wzmacniacza jaki to on jest wspaniały i audiofilski, ucieszony nowym super sprzętem podłączam..wszystko działa jak należy gra ładnie zero zniekształceń ale... gdy muzyka nie jest głośna tylko gra normalnie a tym bardziej jak jej nie ma słychać szum biały w głośnikach :| nie jak z radia ;) ale jednak lekko szumi a przecież to jest Technics AA mos cud techniki.. i okazało się że zbudowany przeze mnie wzmacniacz na TDA2030 ma mniejsze szumy własne. Moje pytanie jest takie czy koledzy z elektrody którzy zetkneli się z tym sprzętem słyszeli szum z głośników? czy mój jest uszkodzony jeszcze gdzieś. Dodam że naprawiałem tylko 1 kanał a szumią oba tak samo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Nie, to na 100% nie jest 100Hz tylko szum biały.
  • Spec od car audio
    Ten model lekko szumi, co prawda słychać to ale nawet w nocy bez muzyki trzeba się mocno wsłuchać przy samym głośniku aby to usłyszeć. Przy pracy w trybie Tone Defeat praktycznie tego szumu nie słychać. Ale miałem ostatnio uszkodzenie w A800, że pojawił się strasznie silny szum na skutek braku kontaktu złącz płytki potencjometru.