Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karaoke.

10 Cze 2008 19:20 2423 6
  • Poziom 27  
    Witam mam prośbe i za razem pytanie czy jest coś innego od vanbasco's do karaoke? Chodzi o narmalna muzyke a nie midi :-) moe wie ktos z was czy jest gdzies cos takiego czy tylko midi z tego programiku co mam?
  • Poziom 14  
    Jest program Karafun, gdzie możesz wpisywać tekst samodzielnie i oczywiście edytować go dowolnie, możesz też dogrywać wokal, czy linię melodyczną.
    Są też gotowe podkłady karaoke, które on obsłuży, można samemu pościągać podkłady i dopisać tekst, albo zamówić w jakiejś firmie np. www.muzyczka.pl
  • Poziom 10  
    Normalną muzykę ??? Chodzi ci zapewne o pliki audio. Podkłady audio do karaoke są drogie i Ciężko zdobyć oryginały. 2 sprawa to musisz je posiadać z legalnych źródeł. (Przerabiałem juz temat z ZAIKS).(Posiadam sporo ale co z tego jak nie można tego użyć)
    Najprostszym rozwiązaniem jest zakup Plików Midi w firmie która posiada licencję ZAIKS na tworzenie i sprzedaż. przy większych ilościach można wytargować 1 zł za sztukę. Jakość odtwarzanych plików osiągniesz wykorzystując Banki soundfontów. (Banki po kilkaset megabajtów). Na vanbasco też trzeba miec licencję. Jest polski program do karaoke z midi lyrics4you z tego co pamiętam licencja to koszt 40 zł.
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Tak możesz dopisywać do normalnej muzyki, plików audio.
    Można zamówić gotowe, to oni pewnie mają legalnie.
    Ja o tych sprawach niewiele wiem, ponieważ nie zajmuję się karaoke, a tylko tak domowo się pobawiłem tym programem.
    A i ten Karafun zmienia też tonacje i tempo.
  • Poziom 27  
    Witam oki to załatwię ten program i co dalej z tej strony co podałeś mam ściągnąć muzykę?
  • Poziom 14  
    Nie, no tam to można kupić, przerabiają każdy utwór, jaki mają w midi, na audio, ale spróbuj wpisać -karaoke- w jakiś program do ściągania muzyki np. BearShare.
    Są też inne firmy, które sprzedają gotowe karaoke.
  • Poziom 27  
    Oki jakoś sobie poradze teraz dzięki.