Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki telewizor LCD 32/37 cali do 2500

xnts 10 Cze 2008 20:08 4418 1
  • #1 10 Cze 2008 20:08
    xnts
    Poziom 9  

Witam,

Zastanawiam sie nad kupnem telewizora LCD 32 lub 37 cali z przeznaczeniem pod konsole Nintendo Wii oraz do ogladania filmow (z DVD).

Ktore modele warto brac pod uwage? Poki co waham sie pomiedzy Sharpami, Sony a Samsungami. Nie jestem jednak pewien na ile porownywalne sa podawane przez tych producentow parametru (gdzies czytalem, ze czas reakcji roznie licza?) oraz jak wazny jest czas reakcji (czy 8 ms wystarczy do gier, czy tez 5ms jest konieczne?)

z gory dzieki za wszelkie sugestie,
    L.

PS.
    Jak to jest z LG, z jednej strony slychac sporo zlego, ze to porazka, ale z drugiej mnostwo ludzi wydaje sie byc z nich zadowolonych?

• #2 26 Cze 2008 14:37
    egon-tv
    Poziom 21  

Ja mam 2 SAMSUNGI, bardzo podobne jeden to S81B a drugi R81B, różnią się delikatnie parametrem kontrastu i świetlności, ale nie widać tego podczas pracy. Polecam, obydwa mam ponad rok i jakość jest zadowalająca... Jedynie co mi się zdaje to to że po roku dość intensywnej eksploatacji świetlówki rozjaśniają się nieco dłużej niż jak były nowe, oznacza to je pełną jasność uzyskuje po nieco dłuższej chwili ale może to tylko mi się wydaje... 32 SAMSUNGA model S81B można dostać za około 1700 PLN, wersja R81B to nieco ponad 2000. TAK jest przynajmniej w Bydgoszczy !

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME